Rodiče dvouletého Josha Noftsa zveřejnili na sociální síti velmi dojemné a okouzlující video, ve kterém jejich syn poslouchá hudbu a nedokáže skrýt své emoce. Toto video se stalo velmi populárním.

Josh spolu se svým otcem a matkou přišel na klavírní koncert, kterého se zúčastnila jeho starší sestra. Dívka předvedla legendární „Moonlight Sonata“ od Ludwiga van Beethovena, která zasáhla srdce milionů znalců klasické hudby. Malý Josh také ocenil tento úžasný kousek.

Toddler Moved to Tears Hearing Beethoven's Moonlight Sonata for First Time

Baby hears Beethoven’s Moonlight Sonata for the first time, and his reaction might make you cry. Credit: Newsflare Get one month FREE FULL ACCESS to The Epoch Times Digital. Sign up here: https://ept.ms/FreeMonth (no credit card needed) and the latest #coronavirus updates: https://ept.ms/CoronavirusUpdates

Posted by NTD Television on Thursday, May 7, 2020

Zdroj: facebook.com

Chlapcova tvář se změnila od prvních akordů. Rty mu škubly a do očí se mu tlačily slzy. Josh se snažil uklidnit a dokonce se rozhlédl, aby se ujistil, že ho nikdo nevidí. Náhlé změny v rytmu melodie změnily náladu malého Noftsa. Na samém konci se mladý posluchač neubránil slzám.

Jeho dojemnou reakci na představení své sestry zachytili jeho rodiče na videu. Později zveřejnili video na své sociální síti a přidali titulek, že se Joshe píseň opravdu dotkla.

Uživatelé internetu, kteří video sledovali, zanechali mnoho pěkných komentářů. Mnozí dotčení a napsali, že chlapec měl skvělý vkus a byl opravdovým znalcem klasické hudby. Někteří lidé navrhují dát Joshovi hudební nástroj, aby mohl prostřednictvím hudby vyjádřit emoce a pocity.

Hlavní foto: lemurov.net