Jednoho dne se na prahu domu, kde žije Brit jménem Ryan, objevila roztomilá kočka. Vypadala velmi hladově a mladý muž se rozhodl jí nakrmit. Muž si myslel, že tím jejich vztah skončil, ale kočka, potěšená Ryanovou pohostinností, se znovu objevila na prahu jeho domu...

Od té doby se ruda začala objevovat každý den. Dostávala občerstvení a jídlo, takže dychtivě navštěvovala laskavého majitele domu. V jednom okamžiku kočka dokonce začala spát u mužových dveří a majiteli to vůbec nevadilo.

foto: beautiful-world.com.ua

Tímto způsobem uplynulo šest měsíců a mladý muž si zvykl na návštěvu okouzlujícího hosta. Vzniklo mezi nimi silné citové pouto, ale Ryan se neodvážil vzít kočku domů, protože si nebyl jistý, jestli má zrzka majitele.

foto: beautiful-world.com.ua

Ve dveřích pohostinného mladíka se najednou objevila kočka s ranou na tlapce! Kulhala a krvácela. Ryan byl němý a šokovaný, poté běžel ke svým sousedům, aby zjistil, jestli někdo viděl, co se stalo s kočkou. Obyvatelé okolních domů muži řekli, že kočku srazilo auto a řidič odjel.

foto: beautiful-world.com.ua

Ryan nemohl uvěřit, že to někdo zraněné kočce udělal, a rozhodl se, že ji nikdy neopustí. Mladý muž se obrátil na RSPCA a dobrovolníci vzali kočku s sebou. Zrzce musela být amputována bolavá tlapka. Týdny rehabilitace se pomalu táhly. Vzhledem k tomu, že Ryan kočku nevlastnil, nemohl navštívit svého čtyřnohého přítele, ale každý den volal, aby se informoval o zdraví zrzavého kamaráda.

foto: beautiful-world.com.ua

Nakonec veterináři uvedli, že se rezavá kočka cítí lépe a zvyká si žít na třech nohách. Ryan se nyní může oficiálně stát jeho vlastníkem. Radost mladého muže neznala mezí - zamiloval se do Tonyho (takhle se muž rozhodl říkat kočku) z celého srdce a bez něj si už nedokázal představit svůj život.

foto: beautiful-world.com.ua

Podle Ryana byl mazlíček zpočátku velmi plachý a vyděšený. Byl to důsledek traumatu a chirurgického zákroku, ale kočka se postupně naučila člověku důvěřovat a uvědomila si, že pro něj není hrozbou. Mimochodem, Ryan má psychologické problémy, takže Tony mu pomáhá vyrovnat se s jeho obavami a strachy.

foto: beautiful-world.com.ua

Hlavní foto: beautiful-world.com.ua