Paris-Michael Catherine Jackson je jedinou dcerou „krále popu“ Michaela Jacksona. Narodila se 3. dubna 1998 v Beverly Hills (Kalifornie, USA).

Během svého dětství žila dívka se svým otcem na slavném ranči „Neverland“ a se svými bratry.

Paris je pojmenována po francouzském hlavním městě. Jejími kmotry jsou Macaulay Culkin a Elizabeth Taylor. Dívka studovala na nejprestižnějších vzdělávacích institucích v Kalifornii. Její život byl pod kamerami paparazzi od jejího narození, ale Paris na tuto dobu vzpomíná s úsměvem, všechno to tehdy milovala.

foto: laykni.com

Ve věku 11 let zasáhla Paris v jejím životě tragédie - její otec zemřel. Dívka se s touto ztrátou ještě nevyrovnala. „Všichni říkají, že čas léčí. Ve skutečnosti to tak není. Prostě si zvykneš žít s tou bolestí,“ přiznává Paris.

foto: laykni.com

Ve věku 14 let se stala obětí násilí. Ve škole ji nemilovali a nevšímiali si ji, a v důsledku toho začala hrozná deprese.

foto: laykni.com

Žízeň po životě se vrátila po nalezení zaměstnání, začali ji pozývat na různé focení v populárních módních časopisech. Začala pracovat se světovými značkami, objevovala se ve filmech a hudebních videích.

foto: laykni.com

Paris vzpomíná na dětství s něhou a úzkostí, přičemž říká, že Michael byl skvělý otec. Smrtí slavného otce proto dívka velmi trpěla.

foto: laykni.com

Na počest svého otce si Paris nechala vytetovat „29. srpna 1958“ - toto je datum jeho narození.

foto: laykni.com

Hlavní foto: laykni.com