Sonia Water, která žije v anglickém hrabství Northamptonshire, proměnila starou stodolu na miniaturní sídlo.

Soniu ve věku 50 let unavila neustálá společnost mužů: žena byla dlouho vdaná a má dva dospělé syny. Kvůli mužským zvykům nebylo v domě žádné pohodlí, o kterém Waterová snila. Manžel a synové rozházeli věci kolem sebe a neudržovali pořádek, takže Sonia prostě neměla místo ve svém vlastním domě, kde by se mohla cítit pohodlně a odpočívat.

foto: lemurov.net

Žena se obrátila s prosbou o pomoc na svého manžela a požádala ho, aby renovoval starou stodolu. Manžel vzal svou ženu za ruku a souhlasil, že ji opraví. Budova, která vypadala extrémně nepohodlně a dokonce i strašidelně, má pevnou lakovanou dřevěnou podlahu a bílé natřené stěny a strop.

foto: lemurov.net

Stodola má okna, díky nimž je interiér světlý a velmi prostorný. Venku se také hodně změnila stodola a začala připomínat mini-venkovský dům. Tato transformace byla skutečným dárkem k 50. narozeninám Sonie.

foto: lemurov.net

Interiér je působivý: Sonia si vybrala krásné a originální doplňky a nábytek. Celý projekt navíc nestál více než 1300 USD, což je samozřejmě mnohem levnější než nákup nového, i toho nejmenšího domu.

foto: lemurov.net

Majitelka miniaturního sídla koupila nábytek, figurky, obrazy, lampy a další interiérové předměty v garážových výprodejích a na bleších trzích, což umožnilo velké úspory. A pár věcí, které dostala zdarma: lidé, kteří se inspirovali jejím nápadem, jí dali krásné svícenky, starožitné hodiny, elegantní závěsy a krb.

foto: lemurov.net

Originální nápad, vytrvalost, představivost, malé množství a pomoc milujícího manžela tedy pomohly uskutečnit sen. Nyní je Sonia majitelkou jejího miniaturního sídla: originální, krásné, útulné a půvabné.

foto: lemurov.net

Sonia zde může dělat to, co miluje, setkat se s přáteli, odpočinout si od společnosti svých mužů a jen si užít trávení volného času a zažít estetické potěšení, které vždy chybělo.

Hlavní foto: lemurov.net