V australském útulku Cat Haven WA se objevila dvě malá koťata - kočka Ciara a její bratr Tommy. Byli tak slabí, že se dobrovolník rozhodl vzít je na chvíli domů, aby načerpali sílu. Ciara byla větší než její bratr a více jedla, takže přežila. Bohužel její bratr ne. Té Tommy hodně chyběl a Christine se rozhodla, že ji představí svým psům.

foto: storyfox.ru

Když kotě uvidělo psy, vrhla se na ně a začala je objímat malými tlapkami. Ze všech psů okamžitě projevil zájem pouze pomeranský pes jménem Gucci. Začala čichat a olizovat kotě. Pak se Ciara a Gucci stali nerozlučnými. Hráli spolu, jedli a spali. Kočka se ráda schovávala v teplé a husté srsti své chůvy. Po dvou týdnech se kotě zjevně posílilo a vzpamatovalo.

foto: storyfox.ru

Po nějaké době s chlupatým přítelem si malé kotě začalo myslet, že je pes, a jednou dokonce štěkal. Christine byla šokovaná, očividně malá věřila, že je pes, protože žila mezi psy.

foto: storyfox.ru

Christine říká, že to není poprvé, co jí Gucci pomohla s koťaty, která byla z útulku přesunuta domů. Pomeranian se stará o děti jako skutečná matka.

foto: storyfox.ru

Doufejme, že se Ciara dívku nikdy nebude muset opustit a zůstane tak navždy se svým přítelem Guccim.

Hlavní foto: storyfox.ru