Jedna žena viděla psa v řece, jak se snaží dostat z vody. A spěchala, aby mu pomohla. Sama žena ještě nechápala, proč zvíře nemohlo samo vystoupit na povrch.

Stalo se to nedávno ve Velké Británii na řece zvané Trent. Ve vodě bojoval belgický ovčák o život. Pokusil se zachránit, ale téměř se utopil. Protože jí někdo připevnil těžkou váhu na krk…

foto: storyfox.ru

Ubohému psovi docházely síly. Svět však není bez laskavých lidí. Jedna žena omylem uviděla potápějící se zvíře, beze strachu skočila do vody, aby mu pomohla.

A je to úspěch. Po chvíli byl ovčák v náručí této ženy. A pak pochopila, proč se pes nemohl sám dostat na břeh. Na krku mu byl uvázán pytel s obrovským kamenem...

Pokud by ovčák strávil v řece hodinu nebo méně, určitě by se utopil. Ale milá žena ho včas spatřila a udělala vše pro jeho záchranu. Skoro se nedokázala na břeh dostat ani ona.

foto: storyfox.ru

Potom tato zachránkyně přivedla psa na kliniku veterináře. Zjistili jméno psa - Bella. O jejich majitelích se však nic nedozvěděli. Až na to, že několik lidí mohlo Bellu vlastnit jeden po druhém.

Policie se věci ujala. Personál byl šokován. Koneckonců pes, který se stal zbytečným, mohl být otevřeně přiveden do útulku. Ale toto. Něco jiného je tajně hodit živého tvora do řeky a uvázat si kolem krku obrovský kámen!

Po krátké době našli policisté kriminálníky - muže a ženu. Byli zatčeni. V trestním případě jsou zatím drženi pouze jako podezřelí. Důstojníci zákona však nemají téměř žádné pochybnosti: byli to právě oni, kdo spáchali tak závažný zločin.

foto: storyfox.ru

Pes je v současné době léčen na zvířecí klinice. Lékaři ji pečlivě sledují. A je dobré, že se zdraví oběti neustále zlepšuje. Bella má dobrou chuť k jídlu, jí s velkým potěšením. Proto rychle získává sílu. I když musím přiznat, že úplné uzdravení stále není tak rychlé, jak bychom si přáli.

Přejeme si, aby se Bella co nejdříve stala silnou, veselou a aktivní. A najděte skvělé hostitele. Ti, kteří by ani nepomysleli na to, že ji pošlou na jistou smrt.

Hlavní foto: storyfox.ru