V Asii je velký význam přikládán vzhledu. Dokonce mají svůj vlastní kult krásy. Jakmile se dítě narodí, nejdříve se nedívají na stav jeho zdraví, ale na jeho vzhled. Věří, že krásní lidé v životě vše zvládnou mnohem snáze.

Rodiče dnešní hrdinky mají docela atraktivní vzhled, takže když se jim narodila dcera, byli velmi překvapeni jejími přirozenými vlastnostmi. Kromě toho slyšeli ne zcela lichotivé komentáře o svém dítěti od úplně cizích lidí poté, co zveřejnili fotografii své dcery na sociálních sítích.

foto: storyfox.ru

Nejsmutnější však bylo, že příbuzní otce dívky obvinili její matku ze zrady! Nemohli by jinak vysvětlit narození „ošklivého“ dítěte. Ale žena poslouchala jejich výčitky a hloupé domněnky jen s úsměvem a vysvětlovala neatraktivní vzhled své dcery s tím, že byla jen novorozenec a její vzhled se časem změní. A nemýlila se. Dívka vyrostla a proměnila se ve skutečnou krásu.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Dnes se dívka změnila k nepoznání. Po přezdívce, kterou nosila při narození, nebylo ani stopy. Koneckonců, dnes je ve svém městě skutečnou hvězdou. Mnoho obyvatel nyní obdivuje jeho krásu, kterou obdařila příroda. A dokonce i příbuzní jejího manžela poznali dívku jako jejich! A matka dítěte si je jistá, že její dcera bude v modelingovém průmyslu velmi úspěšná.

Hlavní foto: storyfox.ru