Lucy Fraustro měla pitbula jménem Dodger. Od chvíle, kdy byl štěně, si žena uvědomila, že je zvláštní - velká bílá hlava se zdála nepřiměřená tělu a „úsměv“, pokud se to tak dá nazvat, se táhl od ucha k uchu. Ale to jen přidalo na kouzlu štěněte. Lucyino štěstí však nemělo dlouhého trvání: v říjnu 2015 vyšla na dvorek krmit psy a zjistila, že Dodger zmizel a zlomil srdce jeho majitelce.

V říjnu 2015 ztratila žena pitbula jménem Dodger.

foto: storyfox.ru

Lucy okamžitě zahájila aktivní hledání psa. Informovala přátele a rodinu, kteří pomáhali distribuovat letáky a oznámení. Lucy také navštívila všechny nedaleké ubytovny.

Po dvou měsících hledání byla žena zoufalá. Ale netušila, že přijde den, kdy znovu uvidí Dodgera

foto: storyfox.ru

Tři roky po jejím zmizení uviděla Lucy psa na televizní obrazovce a okamžitě ho poznala

foto: storyfox.ru

4. července 2018 sledovala místní ranní show Good Morning Los Angeles, která obsahovala výňatek o psech hledajících úkryt. Ukázalo se, že jedním z hrdinů byl pitbull jménem Butler. Lucy se přizná, že když ho viděla na obrazovce, zakřičela: „Panebože! Je to Dodger! To je můj pes! Ach můj bože! “Žena šla na web Best Friends Animal Society, který byl uveden v pořadu, a našla obrázek pitbula, pro kterého hledali domov.

Když porovnala fotografii psa, kterého viděla v televizi, a pohřešovaného, Lucy si uvědomila, že musí jít do útulku. A nemýlila se.

foto: storyfox.ru

V útulku Dodgera, známého jako Butler, všichni milovali. Navíc mu měsíc před těmito událostmi našli majitele. Ale nemohl vyjít s majitelem bytu a psa vrátil. Jak vidíte, všechno dopadlo dobře.

Lucy se přiznala, že když uviděla svého psa, rozplakala se

foto: storyfox.ru

Takto pes našel nový starý domov jen několik hodin po vysílání

foto: storyfox.ru

Podle zaměstnance útulku Dodger šťastně odešel z útulku, „ani se neohlédl“. Doma byl zpočátku v rozpacích, ale docela rychle si zvykl na již zapomenutý život s touto rodinou. Lucy je šťastná. Všechno je jako v pohádce!

Hlavní foto: storyfox.ru