Majitelé vyhodili psa s jeho oblíbenou hračkou a nikdo ji nepotřeboval ... Pes byl tak hladový, že jedl oblázky a listy ...

Courtney Blount, aktivistka za práva zvířat, byla svědkem srdcervoucí scény.

Na silnici, na trávě, byl pes, který pevně objímal velkého medvídka. Bylo jasné, že majitelé spolu s jeho oblíbenou hračkou odhodili psa ... Kolem bylo spousta různých odpadků, takže to vypadalo ještě smutněji.

foto: leafclover.club

Nepotřebné zvíře, opuštěná hračka ... Medvídek se stal jedinou spřízněnou duší pro psa, kterého opustili všichni!

„Zlomilo mi to srdce,“ říká Courtney. - Šla jsem se zeptat lidí, ale nikdo nevěděl, komu pes patří. Říkali, že tu běhá asi měsíc ... “

foto: leafclover.club

Dívka poté zveřejnila obrázek psa na Facebooku. Zeptala se, jestli by někdo mohl pomoci tomuto štěněti? Možná existují lidé, kteří ho mohou vzít do dočasného domova nebo mu poskytnout trvalý domov?

Další aktivistka za práva zvířat, Distaini, reagovala na oznámení – dojela pro psa, aby ho vzala do dočasného domova. Dívka, která tam byla, si z dálky všimla, že pes nehybně leží v trávě a vedle ní špinavé vycpané zvíře ...

„Jdu pozdě! Nedá se nic dělat ...“ zněla Distainiho první myšlenka na paniku.

foto: leafclover.club

Pes naštěstí vzhlédl, když uslyšel opatrné kroky! Byl naživu, jen velmi hladový a dehydrovaný.

„Pískala jsem na něj a on přišel," pokračoval Dis. „Ten roztomilý kluk byl velmi milý a dovolil mi dát mu vodítko!"

foto: leafclover.club

Dobrovolníce se také rozhodl vzít s sebou plyšového medvídka - ukázalo se, že je promočený (nedávno pršelo), těžký a plesnivý. Dívka ho tam nechala, na trávě - protože teď může malý pes začít nový život se skutečnými milujícími přáteli!

Čtyřnohý kamarád už v autě zvracela - kuřecí kosti, oblázky, listy - zdá se, že byl velmi dlouho sám a vůbec nejedl normální jídlo.

Dívka přinesla Teddyho domů (tak se ho rozhodla nazvat) a hned ho umyla. Poté ho nakrmila a poslala na procházku se zbytkem zachráněných psů. Pes byl prostě šťastný!

foto: leafclover.club

Distaini také zkontroloval, zda zvíře mělo mikročip. Bohužel byl pryč.

Následujícího dne kontaktovala zvířecí aktivistku Mary St. Daiser, který také často zachraňuje psy. Teddy šla k ní do dočasného domova - ale jak se ukázalo, Maryin dům se stal trvalým domovem našeho hrdiny!

foto: leafclover.club

Zamilovala se do něj na první pohled ...

Nyní Teddy žije se svým bratrem Bea a svou kočičí sestrou jménem Patches.

„Je zdravý a veselý, ale celkově je to jen velké, dobré dítě!“ Mary se usměje.

foto: leafclover.club

Děkujeme všem, kteří si všimli této ztracené bytosti a pomohli ještě jednomu osamělému srdci najít skutečné přátele!

Hlavní foto: leafclover.club