Náš další příběh je dojemný, jednoduchý a poučný zároveň. Nikdo si nedokázal představit, že by si Pitbull Everly, který šel na procházku s hostitelkou do lesoparku, našel malého chlupatého přítele. Nyní vám řekneme, jak se to všechno stalo.

Všechno se děje v Severní Karolíně (USA). Pitbull Everly se dlouhodobě účastní divokých psích zápasů, které svým majitelům přinesly zisky. Současná majitelka psa, Joy, doslova vzala svého mazlíčka vychovala pro ring, aby bojovala. Péče, laskavost a láska udělaly svou práci: mocná Everly se ukázala ze zcela jiného úhlu. Ukázala takové vlastnosti jako: dobrou povahu, potřebu komunikace a vřelé pocity. Pravděpodobně tomu nešťastnému psovi tolik chybělo ...

Jednoho dne se Joy a Everly vydaly na procházku do lesoparku. Pes najednou objevil něco zajímavého - malou bezmocnou veverku. Pes ji zvědavě čichal ze všech stran.

Bylo hezké se na to dívat. Joy si pomyslela, že možná malá veverka vypadla z hnízda, její matka je někde kolem a bojí se o své dítě?

Pozoruhodné bylo, co se stalo potom: veverka sledovala psa a majitelku. Postupně je sledovala. Pokud by matka veverky byla někde poblíž, nepochybně by „vzala“ své šibalské dítě domů.

Malá veverka přeskakovala do domu Joy a Everly. Nakonec to mládě zůstalo u nich doma! Veverka našla dočasný domov.

foto: google

Everly neopustila svého chlupatého přítele. Kdysi bojový pes, který nyní propůjčuje záda jako polštář pro malou veverku.

foto: google

„Nyní jsou všichni blázni do sociálního distancování,“ napsala Joy na svém Instagramu. „Ale tady můžeš mluvit o společenském sblížení.“

Joy však nezapomněla: domácí zvířata jsou domácí zvířata, divoká zvířata jsou divoká zvířata…

Hlavní foto: google.com