Toto kotě vzbudilo soucit. Měl živé oči a čistou mysl, chtěl komunikovat, hrát si a zlobit - ale kotě mělo bohužel vážné zdravotní problémy.

Jeho záda byla zraněna, takže padal, byť už jen když se snažil stavět na tlapky. Mládě ale takovou situaci nechtělo přijmout. Tvrdohlavě vstal a chtěl jen jít kupředu.

Co mu pomohlo překonat jeho potíže?

foto: optim1stka.ru

Před jeden a půl rokem se koťata objevila v útulku. Dobrovolníkům se stěží podařilo přivést budoucí matku k nám. Porodila těžce, protože očekávala osm koťat najednou. Bylo na čase udělat císařský řez. Po této operaci nebylo možné kotě zachránit a koťata se narodila nemocná. Ten druhý, hrdina příběhu, utrpěl nejvíce. Měl poškozenou páteř. Kosti se spojily, ale bohužel sevřený nerv zabránil kočce žít normální život.

foto: optim1stka.ru

Malý měl přezdívku Kramer.

Měl tvrdohlavý charakter. Nemohl chodit, a když se pokusil skočit, spadl stranou - byl však tvrdohlavý a chtěl žít jako všichni ostatní.

Dobrovolníci léčbu neprovedli, vyžadovalo to hodně úsilí a peněz a úspěch byl sporný. Právě dali kočku první osobě, která si ji chtěla vzít.

foto: optim1stka.ru

Ve svém novém domově se kočka setkala se psem jménem Winston, který se ukázal být skutečným bratrem milosrdenství. Pes si okamžitě vzal kočku do péče. Olízl Kramera, udržoval ho v teple, zatímco spal, a měl ho pořád pod dohledem.

Proto byl pes nazýván pan matka. Majitelé byli ohromeni touhou psa starat se o nejmladší.

foto: optim1stka.ru

Naděje se naplnily: pes pomáhal kočce udržovat rovnováhu, podporoval každý jeho úspěch - a Kramer překonal svou nemoc. Vyrostl v velkou a silnou kočku, zlomyslný a hrál jako všechny kočky na světě. Nyní se stará o svého kdysi adoptovaného přítele. Zvířata se nerozdělí ani na minutu a rozhodně to tak zůstane.

Hlavní foto: optim1stka.ru