Ve volné přírodě by dravec jednoduše snědl bezmocné mládě a nezajímalo by jej to. Ale ve světě lidí a vedle nich je všechno jiné, převládají zde jiné instinkty než přežití. Fena jménem Georgia hodně překvapila zaměstnance útulku tím, že svůj hněv proměnila v soucit s cizími „dětmi“.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Gruzie je pes bez domova, který z neznámých důvodů přežil v arizonské poušti na hranici mezi USA a Mexikem. Živila se odpadky, byla extrémně vyhublá a těhotná. Všechna štěňata se narodila mrtvá, což Georgii opravdu ranilo. Mateřský instinkt jí nedovolil vyrovnat se s realitou, roztrhla všechny matrace a plenky, rozkopala celou zahradu a hledala štěňata. Pracovníci útulku se k ní báli přiblížit.

foto: lemurov.net

Později se v útulku objevila tři osiřelá koťata neznámého původu. Něco se s nimi muselo udělat - někdo se rozhodl dát koťata Georgii, aby je vychovala. Jakmile žena očichala první kotě, popadla kůži zuby a vzala ji do své klece. Udělala to samé s ostatními koťaty a v duši Georgie vládl klid a ticho. Čtyřnohá matka nastoupila do přirozeného a známého zaměstnání: děti je třeba krmit, lízat a starat se o ně.

Zdroj: youtube.com

Nyní všechna koťata dospěla a žádají o adopci. Rozhodnutí vedení útulku bylo, že Georgie bude předána rodině spolu s jedním z koťat.

Hlavní foto: lemurov.net