Psi nejsou jen domácí mazlíčci, ale skuteční členové rodiny - ne všichni majitelé si to pamatují. Někteří psi jsou bohužel odsouzeni k pobytu v klecích a trpí osamělostí.

To se stalo mazlíčku jménem Pip. Seděl v kleci a majitelé o něj ve skutečnosti neměli zájem. Pejsek snil o tom, že bude milován a bude mu věnována pozornost, ale nikdo ho nespěchal, aby mu udělal radost. Pokaždé, když kolem projížděli lidé, šťastně vrtěl ocasem v naději, že bude pohlazen a bude cítit trochu lásky. Malý pes vylezl na zadní nohy, přitiskl se k přední části klece a „usmál se“ a ukázal, jaké potěšení bylo vidět.

foto: storyfox.ru

Ale bohužel se o něj neměl kdo postarat. Den za dnem byl Pip zamykán, a zdálo se, že tomu není konec. Jednou se o něm dozvěděli zaměstnanci organizace PETA. Milovníci zvířat okamžitě vyrazili, aby si vzali Pipa.

foto: storyfox.ru

Jak šťastný byl pes, když si uvědomil, že bude osvobozen od svého trápícího se života a bude si moci užívat života! Malý pes začal pobíhat po kleci a měl velkou radost. Pip vrtěl ocasem, takže to vypadalo, že omdlí!

foto: storyfox.ru

Vzali sebou roztomilého psa a vyšetřili ho. Veterinář dospěl k závěru, že pes je naprosto zdravý, takže ho můžete dát do dobrých rukou. Brzy se našli noví majitelé a od té doby si mazlíček nemůže svůj život vynachválit.

foto: storyfox.ru

Nyní nežije v kleci, ale v domě, kde je milován a je mu věnována náležitá péče. Pes má hračky, vlastní doupě a samozřejmě lásku a péči svých majitelů. Domácí mazlíček je prostě šťastný a jeho ocas neustále mává a vyjadřuje potěšení a štěstí.

Nebýt lidí, kteří si všimli Pipa a ohlásili ho PETA, pes by s největší pravděpodobností stále seděl v kotci a trpěl osamělostí.

Jak úžasné, že se jeho život úplně změnil!

Hlavní foto: storyfox.ru