V roce 2014 žena jménem Becky Allen, která již byla matkou tříletého dítěte, znovu otěhotněla. Tato zpráva potěšila ji i jejího manžela, manželé snili o velké rodině. První ultrazvukové vyšetření jim ale přineslo velké překvapení - pár očekával trojčata. Tato zpráva je trochu omráčila. Žena porodila celých devět týdnů před plánovaným termínem, malí vážili každý asi 1 kg. Lékaři byli ohromeni tím, jak jsou si děti podobné - nelze je odlišit, dokonce i pigmentové skvrny se shodovaly.

foto: jemchyjinka.ru

K tomu dochází pouze u identických dvojčat. Je to možné u trojčat? Genetika tento problém prozkoumala a zjistila, že případ je extrémně vzácný, ale skutečný. Jedno oplodněné vejce lze rozdělit nejen na dvě, ale dokonce na tři embrya, i když je to možné pouze v jednom případě ze dvou set milionů. Rozhodli se zkontrolovat Beckyiny syny pomocí testu DNA, který dal odpověď - děti jsou totožné.

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

Rodinu tato vzácná událost proslavila. Tisk se začal zajímat o trojčata, novináři obléhali rodinu. Rodině to ale spíše ztěžovalo život a bylo to k ničemu. V té době se třiadvacetiletá Becky Allen stěží vyrovnávala se čtyřmi dětmi a její manžel ji také v této těžké době opustil. Rodině poskytl určitou finanční pomoc, ale o výchovu dětí se starala pouze matka. Je pravda, že její nejstarší dcera ji hodně podporuje a pomáhá, protože teď má osm let.

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

O pět let později se chlapci i nadále navzájem velmi podobali. Zpočátku je dokázala rozlišit opravdu pouze jen jejich matka – Becky si očividně nedokázala své děti poplést, bez ohledu na to, jak podobné si byly, vždy existovaly nuance. Rozdíly se nyní trochu zvětšily, navíc mají kluci úplně jiné postavy, takže si je ostatní členové rodiny nenechají zmást.

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

Bez ohledu na to, jak podobní jsou si její synové, každý z nich má jedinečnou osobnost. Děti si hrají čtyři - společně se svou starší sestrou a ve svém vlastním mužském kruhu a volí aktivní zábavu - jízda na skútru, fotbal atd.

foto: jemchyjinka.ru

Život Becky je nyní v plném proudu - zvládla toho hodně, včetně studia ošetřovatelství. To je její starý sen, později chce žena pracovat v porodnici, kde se stala matkou svých chlapců. Obdivuje práci zdravotnického personálu v tomto zařízení a je jim nesmírně vděčná.

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

Zbývá popřát jí sílu, trpělivost a moudrost, které na této obtížné, ale nesmírně zajímavé životní cestě hodně pomohou. Když se podíváte na obrázky Becky s dětmi, okamžitě věříte, že jsou to všichni úžasní lidé.

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

foto: jemchyjinka.ru

Hlavní foto: jemchyjinka.ru