Říká se, že čím je člověk starší, tím těžší je, aby se cokoli v jeho životě změnilo. Ale pokud to chcete víc než cokoli jiného, ​​je možné naprosto cokoli. A příběh hrdinky dnešního příběhu nám to potvrdí.

Žena se jmenuje Betty. Narodila se a vyrůstala v New Orleans.

Betty je hudebnice, většinu svého života pracovala jako učitelka hudby. Nyní žena odešla do důchodu, ale nadále pracuje, protože šíleně miluje svou práci, kterou dělá celý život. Je to o hudbě a výuce hudby jiných lidí. V současné době je Betty ředitelkou střední hudební školy.

Betty říká, že v posledních několika letech nebyla příliš aktivní, takže s věkem začala mít velkou nadváhu.

Kvůli tomu žena začala mít artritidu, artritida se začala rozvíjet. Dokonce se musela rozhodnout pro náhradu kyčelního kloubu. Její zranění způsobila její zranění.

Betty se zhoršilo zdraví a její vzhled nebyl vůbec zdravý. Pak se žena nakonec rozhodla zhubnout. Betty několik let pod dohledem odborníků zhubla a zhubla 58 kg. Takže její postava je zpět do normálu. Ale uvědomila si, že stále vypadá jako babička.

foto: google

Betty má přirozenou světle hnědou barvu vlasů. Tuto barvu vlasů nezměnila, ale postupem času si jednoduše začala barvit šedé vlasy zpět na přirozenou barvu vlasů.

Na své 70. narozeniny se Betty rozhodla využít služeb profesionálního stylisty. Chtěla proto, aby jí stylista pomohl vytvořit obraz starší ženy, která má vypadat elegantně. Koneckonců, Betty stále pracovala, což znamenalo, že byla ve velkých populačních centrech.

foto: google

Betty se tedy podařilo dostat do transformačního programu, ve kterém specialista Christopher provedl zázrak - ze starší ženy se stala dobře upravená a krásná dáma.

foto: google

Výsledek ženu ohromil natolik, že byla naprosto potěšena svým odrazem v zrcadle.

Mimochodem, podrobnosti o změnách nebyly dohodnuty předem, takže Betty musela Christopherovi prostě důvěřovat.

Stylista změnil vzhled ženina účesu zkrácením délky jejích vlasů. Betty měla přirozeně kudrnaté vlasy, takže by neměla problém s jejich úpravou.

Ukázalo se, že blond barva se Betty ukázala jako velmi přirozená. Tato barva vlasů jí velmi vyhovuje.

foto: google

foto: google

Žena se make-upem doslova omládla. Nyní vypadá o několik let mladší, možná až několik desítek let.

Žena si nemohla nevšimnout, že stylista vystihl její myšlenky a udělal vše, jak si přála.

foto: google

Když ji viděl její manžel, nemohl skrýt radost - manželka se stala ještě krásnější a mladší.

foto: google

foto: google

foto: google

Přímo v pořadu se Betty rozhodla potěšit Christophera. Na znak vděčnosti mu tedy zasvětila své hudební vystoupení.

foto: google

Hlavní foto: google.com