Kayla Tracy je profesionální fotografka, je hrdá na to, že jí osud umožnil zastavit čas. Jsou to hlasitá slova, za kterými nejsou méně důležité věci, a nedávno se to stalo její rodině.

Jen Roper, prababička Kayly, ve věku 92 let dostala zcela přirozenou, přesto smutnou diagnózu - lékaři předpovídali, že jí zbývá jen pár týdnů života. Zároveň se do rodiny dostala další zpráva a všechno se ukázalo úplně jinak.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Prababička téměř nikdy nevstala z postele a slova lékařů považovala za samozřejmost. Jen uvedla, že už po zemi chodí příliš dlouho ... Najednou její pravnučka, sestra Kayla, oznámila rodině své dlouho očekávané těhotenství.

Pak chtěla Jen za každou cenu žít o něco déle, aby viděla svou pra-pra-vnučku. Nebylo pro ni potřeba nic jiného ... Nikdo nemohl pochopit, jak to trvalo 36 týdnů, ale výše uvedené fotografie jsou jasným důkazem toho, že její babička splnila svůj sen.

foto: kakao.im

Následujícího rána byla rodina překvapena, když viděla babičku Jen, jak snídá, a nevypadala jako vychrtlá a shrbená stařena jako předtím.

Babička se své pravnučky zeptala, jaký je dnes den a ona se začala pilně připravovat - blíží se její 75. výročí svatby. A ačkoli dala více rozkazů, než sama něco udělala, ale v 92 letech se jí vrátila touha žít, chtěla být krásná a pořídit na tomto důležitém rande pěkné fotografie.

Se svou jedenáctou pravnučkou a první pra-pra-vnučkou, která se narodila, se Jen už ničeho nebojí a chce, aby každý den byl výjimečný.

foto: kakao.im

Kayla Tracy je ráda, že měla příležitost vidět a zachytit další projev všeobjímajícího zázraku - lásku. Její prababička a pradědeček se i na konci svého života navzájem stále milují a jsou šťastní z velké a rozrůstající se rodiny. Je to zázrak a požehnání, které lze pochopit pouze srdcem.

foto: kakao.im

Hlavní foto: kakao.im