Risikat je úžasná žena - narodila se v Nigérii a stejně jako všichni Nigerijci má tmavou pleť, ale oči Risikat vypadají zajímavě a dokonce i divně, protože nejsou hnědé, jak je tomu obvykle, ale modré.

foto: lemurov.net

Když se Risikat narodial, rodiče zpočátku nevěřili, že to byla jejich dcera. Faktem je, že dítě, které se objevilo v páru hnědých očí s tmavou pletí, mělo neobvyklou barvu očí: její duhovky nebyly tmavé jako všech Nigerijců, ale světle modré. Otec a matka se toho obávali a mysleli si, že jejich dcera je nemocná, ale po mnoha testech se ukázalo, že zdraví dívky bylo v pořádku.

foto: lemurov.net

Risikat je populární od dětství: místní obyvatelé chodili do jejího domu jen aby se mohli podívat na dívku s neobvyklými modrými očima. A když Risikat dospěla, měla mnoho obdivovatelů, mezi nimiž si vybrala Abdula Oma-Dadu. Pár se brzy oženil a začal vést rodinný život.

foto: lemurov.net

Všechno bylo v pořádku, až na to, že Abdula a Risikat snili o dětech, osud však manželům nedal dědice. Nakonec žena otěhotněla a zprávy byly pro všechny velmi šťastné. Když se dítě narodilo, všichni si uvědomili, že zdědila hlavní rys své krásné matky - její jasně modré oči. Díky této vlastnosti byla dcera Abdula a Risikat velmi slavná: všichni se na ni dívali, fotografovali ji a pokoušeli se jí dotknout.

foto: lemurov.net

Otec neměl slávu své dcery rád, a proto, když se pár dozvěděl o nadcházejícím druhém dítěti, Abdula se rozhodl tuto zprávu skrýt a druhé dítě nikomu neukazoval až do pěti měsíců. To je stěží překvapivé, protože Risikat porodila svou druhou dceru, která měla také modré oči.

Dívky vyrostly a vyžadovaly nejen pozornost a lásku, ale také finanční prostředky, které rodině chyběly. V tom pomohly neobvyklé oči dívek - fotograf vzal Risikat a jeho dcery na focení a sláva o nich se rozšířila do celého světa. Výsledkem bylo, že Risikat a její krásné dcery začaly být často fotografovány a dostávaly různé nabídky, což rodině přináší příjem.

foto: lemurov.net

Někteří lidé předpovídají úspěšnou kariéru modelky pro dívky a zatím vyrůstají a užívají si dětství, i když už vědí, jak pózovat pro fotografii a vypadat úžasně a podmanivě. Jejich mimořádná krása je překvapivá a působivá.

Hlavní foto: lemurov.net