K těmto transformacím zpravidla dospělí dospělí, zejména ženy. Mají mnoho problémů, které řeší transformací. Stává se však také, že pro změny přicházejí i děti. Ano, a George opravdu chtěl změnu.

foto: laykni.com

Dítě má jen dva roky, jeho matka ho přivedla k stylistům. I když zatím není moc dobrý v mluvení, rozumí všemu. Chlapec má jeden problém: má velmi kudrnaté vlasy a jeho hlava vypadá jako pampeliška.

foto: laykni.com

Vypadá to roztomile a zábavně, ale zaprvé není snadné se o takový účes starat a zadruhé se děti a někdy i dospělí chlapci neustále smějí. Je nepravděpodobné, že by výsměch někoho bavil - ani děti, ani dospělé, a všechno může také v budoucnu vést ke komplexům.

foto: laykni.com

Stylisté pochopili vážnost situace a slíbili pomoc.

Bylo rozhodnuto oholit většinu této „pampelišky“.

foto: laykni.com

Přes svůj věk dítě sedělo zodpovědně na židli a nezasahovalo do práce kadeřníků.

foto: laykni.com

Chrámy a zadní část hlavy byly úplně oholené, vlasy byly ponechány pouze v temenní a přední části hlavy. Tento účes je velmi stylový a dokonale se hodí k Georgeovi.

foto: laykni.com

Když její matce ukázali svého syna, byla velmi potěšena, její dítě bude nyní velmi stylové a nikdo se ho neodváží vyzvat a smát se mu. George byl také potěšen, dokonce křičel „Páni!“ Když uviděl svůj odraz.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Hlavní foto: laykni.com