Pes jménem Turbo probudil svého majitele brzy ráno. Victoria byla překvapená: její mazlíček požádal o procházku příliš brzy. Ukázalo se, že Turbo zaslechl za dveřmi tichý výkřik. Jakmile žena vyšla na ulici, také si všimla zvláštního zvuku.

Viktorie samozřejmě okamžitě začala hledat zdroj zvuku a rychle našla kotě ležící na cestě v zahradě. Žena vzala koťátko do rukou a najednou Turbo začal štěkat. Pes volal svého majitele na hromadu slámy poblíž. Viktorie tam našla další dvě koťata, vlhká, studená a hladová.

foto: optim1stka.ru

Zdálo se, že se matce koťat něco stalo – nepřiblížila se ke koťatům několik hodin, protože koťata byla tak chladná a vyčerpaná. Je zázrak, že se ti nejmenší ocitli ve Viktoriině zahradě.

foto: optim1stka.ru

Slabá koťata mohla být nachlazená, takže žena nastartovala auto, vzala si den volna z práce a šla s nalezenci k veterináři.

foto: optim1stka.ru

Naštěstí u malých nebyly zjištěny žádné zdravotní problémy. Lékař vysvětlil Victorii, co koťata potřebují, a nově vytvořená majitelka šla domů, aby našla teplé hnízdo pro nalezence.

foto: optim1stka.ru

Victoria jim vyrobila teplé prostěradla a pes Turbo se kolem nich pohyboval, čichal a olizoval každé malé kotě.

foto: optim1stka.ru

Koťata měla oči otevřené, připravené běhat a hrát si navzájem. Turbo je neopouští, stará se o ně, hraje a usíná s nimi, zahřívá své děti svým teplem.

Jeho chování nepřekvapuje Victorii, protože pes prošel výcvikem a stal se terapeutickým psem. Navštěvuje důchodce, lidi s Downovým syndromem a jinými nemocemi. Turbo je vždy milý, velmi přítulný a vstřícný.

foto: optim1stka.ru

Pes se o koťata postaral - jsou s ním v naprostém bezpečí, dokud pro ně majitel nenajde trvalé rodiny.

Hlavní foto: optim1stka.ru