Možná jste slyšeli příběh, že před dvaceti lety si těhotná Íránka byla jistá, že bude mít jedno dítě, a při porodu se ukázalo, že jsou tři.

Rodiče byli zpočátku šokováni, ale později byli velmi překvapeni takovým překvapením, i když se jejich výdaje ztrojnásobily. Přes všechny potíže, které se objevily, byly dívky vychovávány v atmosféře lásky a péče. Protože každému dítěti bylo rodiči věnováno tolik pozornosti, kolik potřebovali. Nikdo nestrádal.

foto: laykni.com

Podle místní tradice by se dívky měly provdat a založit vlastní rodinu, jakmile dosáhnou plnoletosti. Sestry se však rozhodly udělat jinak. Aby se v budoucnu vyhnuli problémům, rozhodli se přestěhovat do Londýna. Sestry podporovali jejich rodiče. Otec a matka jim ochotně pomohli s pronájmem bytu.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Elnaz, Golnaz a Tanaz, tak se jmenují trojčata, velmi chtěly pracovat v módním průmyslu, proto si vybrali vhodnou vzdělávací instituci. Poté si vytvořili účet na sociálních sítích, ve kterém sdílejí módní „vzhled“ se svými sledujícími. Díky tomu jsou stále populárnější.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Vzhledem k tomu, že provozují blog, různé agentury začaly zvát dívky k účasti na focení. Několik oděvních značek jim také nabídlo práci.

foto: laykni.com

Je však třeba připustit, že díky své identitě si ve světě získaly velkou popularitu. Nejde jen o jejich základní dovednosti - dokonalý vkus a styl.

foto: laykni.com

Dívky nyní příliš na vdávání nespěchají, protože rychle stoupají po kariérním žebříčku. Jsou také velmi spokojeny se svým současným životem, který je v tuto chvíli opravdu vzrušující.

foto: laykni.com

Trojčata jsou v dnešním světě ve skutečnosti vzácná. Dívky proto nemají v kariéře, kterou si zvolí, příliš mnoho konkurentek. Jsou jako tři kapky vody.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Hlavní foto: laykni.com