Pro ženu je těžké vyrovnat se s faktem stárnutí. Slavným modelkám ještě více chybí jejich ztracené mládí.

V 90. letech všichni muži obdivovali modelku Lindu Evangelistu a ženy jí záviděly její krásný vzhled a popularitu. Světově proslulá modelka tvrdí, že stojí za to žít v přítomném okamžiku a nehledět zpět do minulosti. Všechna tato slova jí vypadla z rtů, protože se nedokáže vyrovnat s tím, že roky plynou, každý z nás se musí rozloučit s mládím.

foto: storyfox.ru

Linda se narodila v kanadském městě St. Catharines. Jako dospívající dívka snila o kariéře modelky. Ve věku 15 let vyhrála místní soutěž krásy Miss Niagara. Poté jí byla nabídnuta modelingová práce v newyorské agentuře Elite. Linda se však okamžitě nestala slavnou, jen o tři roky později se stala úspěšnou modelkou. Evangelista jako první získala obrovské výplaty jen za návštěvu největších akcí v módním průmyslu.

foto: storyfox.ru

Lindina kariéra sice šla dobře, ale v osobním životě měla smůlu. Všichni muži, kteří se snaží získat ruku této světově proslulé modelky, jsou zámožní lidé, kteří ji zbožňují, ale nikdo ji neudělal opravdu šťastnou. Evangelista se provdala za Geralda Marie, který byl prezidentem Elite Europe. Jejich manželství trvalo 6 let. Brzy poté měla Linda poměr s hvězdou „Twin Peaks“ Kylem McLachlanem. Po krátké době však herec opustil modelku pro jinou ženu.

foto: storyfox.ru

Další láskou celebrity je francouzský fotbalista Fabien Barthez. Pro něj se Linda vzdala své rozvíjející se kariéry a stala se příkladnou hospodyní. Po nějaké době otěhotněla, ale bohužel tentokrát došlo k potratu, což byl důvod jejich rozchodu.

foto: storyfox.ru

V roce 2005 začala Linda Evangelista chodit s miliardářem Francoisem Pinaultem. Ale když muž zjistil, že Linda čeká dítě, okamžitě ji opustil a poté požadoval zapření otcovství. Po tom, co se stalo, nikdo neví, co se děje v osobním životě jedné z nejslavnějších modelek 90. let.

foto: storyfox.ru

V dnešní době bývalá topmodelka zjevně trošku přibrala, zestárla a ztratila svůj šarm. Nyní je v ní obtížné rozpoznat její bývalou krásu a špičkovou hvězdu světové módy.

foto: storyfox.ru

Linda, které je dnes už 54 let, se snaží zakrývat změny stárnutí i hormonální změny související s věkem. Proto často sahá po možnostech plastické chirurgie. Ale různé typy postupů estetické chirurgie neobnovily její mládí a krásu.

Hlavní foto: storyfox.ru