Rodina McCogee se proslavila přes noc. V roce 1997 porodila Kenny sedm dvojčat. Zprávy o narození 3 dívek a 4 chlapců se rychle rozšířily do světových médií. Jednalo se o první úspěšný sedminásobný porod v historii.

Ti, kteří vychovali dvojčata nebo trojčata, si budou dobře vědomi, jak těžké to bylo pro McCogy, kteří museli vychovávat sedm dětí současně. Kenny a Bobby se ale nevzdali, sedmerčata nebyla zbavena péče a rodičovského tepla, vyrostla v přátelské rodině.

V roce 2015 bylo sedmerčatům 18 let. Stali se dospělými a již se rozhodli pro svou budoucnost.

foto: kakao.im

V době, kdy Kenny otěhotněla, měli McCogové už jedno dítě. Představte si jejich překvapení, když jim lékař řekl o zvláštnostech těhotenství. Rodičům bylo nabídnuto, aby se zbavili několika embryí. Ale nešli do toho a rozhodli se, že si všechny nechají.

foto: kakao.im

Po narození byly děti malé, největší vážilo 1,5 kg. Díky lékařům se všem dětem podařilo zachránit život. Dvě děti musely být operovány, aby byly odstraněny následky mozkové obrny a zajištěno, že v budoucnu budou moci chodit. Nyní jsou v pořádku a mohou žít plnohodnotný život.

foto: kakao.im

Do života velké rodiny se aktivně zapojily různé charitativní organizace. Byl jim poskytnut velký a pohodlný domov, dětem bylo poskytnuto bezplatné jídlo ve škole a možnost dobře si odpočinout během prázdnin. To však otce nezbavilo nutnosti pracovat a děti byly od dětství učeny pomáhat doma.

foto: kakao.im

McCogeeova nejstarší dcera vždy pomáhala matce starat se o její bratry a sestry.

foto: kakao.im

V předvečer svých 18. narozenin se děti rozhodly pro budoucí kariéru. Rodina má vojáky, pedagogy a učitele, stavitele a programátory. Jedna z dcer snila o tom, že se stane zpěvačkou.

foto: kakao.im

Rodina si je velmi blízká, je v ní atmosféra důvěry a vzájemného respektu. Bratři a sestry mají nejen rodinné vztahy, ale navzájem se stali skutečnými přáteli.

foto: kakao.im

Tyto vztahy pokračovaly i v moment, kdy sedmerčata dorostla a opustila rodinný dům.

Hlavní foto: kakao.im