Většina lidí věří, že vysoce kvalitní opravy mohou provádět pouze muži. Je to proto, že muži jsou fyzicky odolnější než ženy a mohou snadno nosit těžká závaží, pracovat s kladivy a hřebíky a dělat jakoukoli tvrdou práci, která může být pro ženy zdrcující.

foto: jemchyjinka.ru

Jak však ukazuje praxe, jedná se o nesprávný názor. Existuje mnoho žen, které kvůli současné situaci musí vykonávat mužskou práci a samy si dělat domácí opravy. Není divu, že této ženě říkali strážkyně krbu.

Dnešní příběh je věnován ženě, která si ze zchátralého domu dokázala udělat útulné rodinné hnízdo. Sama dohlížela na všechny stavební práce. Je pravda, že její manžel a děti jí se vším pomáhali.

Rodina se vrátila do rodného Vietnamu ze Spojených států, kde dlouho žila. Jak se to stalo. Měli omezené množství peněz. Ale zdědili malý dům, který byl velmi zchátralý, protože v něm nikdo dlouho nežil.

Bylo hezké, že se budova nacházela v krásné a prestižní čtvrti Ho Či Minova města. V okolí je spousta vegetace, poblíž je škola a mnoho obchodů. Dům v této čtvrti stál hodně peněz. Rodina si proto nemohla nechat ujít tuto šanci.

foto: jemchyjinka.ru

Žena se rozhodla, že sama může dát domu ten správný vzhled. Obtíže ji vůbec nevyděsily. Stala se mistrem během renovace a pustila do práce. Manžel a děti jí zcela důvěřovali a plnili všechny její rozkazy. Při řešení některých problémů samozřejmě potřebovali pomoc profesionálů.

foto: jemchyjinka.ru

Nebylo dost peněz, protože většina z nich byla vynaložena na vystěhování ze států. A místo stavitelů nabídli práci svým sousedům, kterým nevadil další příjem.

Nemohli se však obejít bez konzultace s architektem a designérem, který vypracoval pracovní plán, který celý proces výrazně zjednodušil. Rovněž se obrátili na odborníky, kteří jsou zodpovědní za stabilitu a trvanlivost konstrukce. Rodina pochopila, že šetřením zrovna na těchto věcech by riskovali své vlastní životy.

foto: jemchyjinka.ru

Plocha domu je 60 metrů čtverečních. Podívejme se, jak to rodina uspořádala vevnitř.

WC a koupelna jsou propojené. Rozhodli se vyzdobit tuto místnost v jemných bílých barvách. Renovace proběhla v souladu s moderními standardy. Pro tak velkou rodinu může kombinace toalety a koupelny způsobit určité nepříjemnosti. Například když se jeden člen rodiny sprchuje, jiný možná bude muset použít toaletu.

foto: jemchyjinka.ru

Dále vidíme kuchyň, která má vše, co potřebujete k práci. Kuchyňské skříňky jsou natřeny modrou barvou a dveře jsou skleněné. Všechno vypadá velmi harmonicky.

foto: jemchyjinka.ru

Pro ložnici a obývací pokoj byl zvolen orientální styl, ve kterém hrají roli závěsy, které oddělují dvě zóny. Obývací pokoj slouží také jako jídelna na oběd nebo večeři.

foto: jemchyjinka.ru

A ložnice manželského páru připomíná skutečnou královskou postel. Tato místnost je na rozdíl od ostatních promyšlená do nejmenších detailů.

foto: jemchyjinka.ru

Tato fotografie ukazuje, jak dům vypadá zvenčí. Je velmi obtížné rozpoznat zničenou budovu, kterou jsme viděli na začátku.

foto: jemchyjinka.ru

Stěny domu byly natřeny špinavě růžovou barvou a okenní rámy a dveře modře. Tato barevná kombinace je poměrně vzácná.

Žena dokázala ze starého domu udělat útulný domov pro celou rodinu.

Hlavní foto: jemchyinka.ru