Kočka Kang se narodila s vážnou genetickou vadou. Její přední tlapky nefungovaly. Majitelé tak problematického mazlíčka nepotřebovali a rozhodli se ho uspat. Přestože se zvíře naučilo pohybovat na zadních nohách, skáče jako klokan. Z tohoto důvodu dostalo kotě takové neobvyklé jméno. To však vlastníky nepřesvědčilo.

foto: mimimetr.me

Na klinice si jedna z pracovníc všimla Kangy, slitovala se nad malou kočkou a rozhodla se ji zachránit. Dívka vzala domácího mazlíčka do specializovaného útulku, který se zabývá speciálními kočkami. Výzkum, který se tam uskutečnil, ukázal, že s předními nohami Kanga nelze nic dělat, ale jinak je zvíře zcela zdravé a nic jej neohrožuje na životě.

foto: mimimetr.me

O Kangě byl natočen krátký film a zveřejněn na webu. Takto se o neobvyklé kočce dozvěděla žena jménem Joyce. Joyce už měla v domě zvláštní koťata, takže věděla, jak se o Kangu postarat. Ostatní kočky s radostí přijaly nového mazlíčka. Kočka vyrostla v dobré společnosti a po chvíli se začala starat o malá koťata, která žena přinesla. A když se v domě objevilo kotě se stejnou indispozicí jako Kanga, kotě se stalo jeho skutečnou matkou. Je neustále s dítětem a neustále se o něj stará.

foto: mimimetr.me

Jak hezké vědět, že na světě existují dobrosrdeční lidé, jako je Joyce, kteří se nebojí vzít si domů speciální mazlíčky. Respekt!

Hlavní foto: minimetr.me