Mladá dívka si vlastnoručně vyrobila plesové šaty. Její práce byla uznána jako nejkrásnější plesové šaty na světě.

Plesové šaty 17leté školačky žijící na Filipínách ji proslavily po celém světě. Ciara Gar vymyslela, vyrobila vzor, ​​ušila a obarvila své plesové šaty.

Skutečnost, že tak mladá dívka odvedla takovou práci, je prostě působivá. Ciaře se samozřejmě dostalo pomoci od její matky. Dívka však většinu práce dělala sama. Ciara studovala učebnice šití a také použila mnoho doporučení z internetu.

Ciara dala do svých šatů hodně práce a jako výsledek získala šaty hodné princezny. Tyto šaty nejen potěšily všechny na plese, ale také proslavily dívku po celém světě.

Ciara byla inspirována její matkou. Ta dívka má opravdu ráda příběh o Harrym Potterovi, zejména Zmijozel. Proto jsou její šaty vyrobeny v tak neobvyklých barvách - zelené a oranžové. Tyto barvy ztělesňovaly osobnost dívky.

foto: leafclover.club

Všechno to začalo malým náčrtem a vzorem.

foto: leafclover.club

Potom dívka a její matka po dobu jednoho měsíce kupovaly látku, šperky a šily s matkou části široké sukně. Nebylo to snadné, protože veškerá taková práce je velmi zdlouhavá a dlouhá.

foto: leafclover.club

foto: leafclover.club

foto: leafclover.club

Po ušití šatů strávila Ciara další týden malováním sukně.

foto: leafclover.club

Nakonec vzniklo toto. Dívčini spolužáci prostě nemohli uvěřit svým očím.

foto: leafclover.club

Ciara sdílela své fotografie v těchto šatech na sociálních sítích. Když se bavila na plese, její fotografie získala neuvěřitelné množství lajků. Ciařiny šaty byly poté uznány jako nejkrásnější plesové šaty na světě.

Hlavní foto: leafclover.club