Série "Otrokyně Isaura" byla vydána v Česku v roce 1976 a hlavní postava si okamžitě získala srdce diváků, celá země se obávala o osud nešťastné dívky.

foto: google

Lucelia Santos, které bylo v té době pouze 19 let, hrála hlavní roli; od 14 let dívka hrála v divadle, ale série "Otrokyně Isaura" byla jejím prvním filmovým zážitkem.

foto: google

Lucelia si uvědomila, že se chtěla stát herečkou ve věku 9 let po své první návštěvě divadla, a tak navštěvovala školní divadelní skupinu a byla v té době dokonce pozvána na velmi slavný muzikál, ve kterém úspěšně účinkovala. Ale Luceliin otec snil o tom, že se z jeho dcery stane lékař, a tak se dívka po promoci pokusila dostat na lékařskou univerzitu, ale protože strávila spoustu času zkoušením, neměla čas se učit a neprošla zkouškami; to samozřejmě otce hodně rozrušilo. Ale jen o několik let později se díky roli Isaury proslavila po celém světě!

foto: google

Úspěch představení byl prostě ohlušující a hlavní hvězdou byla samozřejmě Lucelia, která okamžitě začala dostávat spoustu nabídek, celkem 19 sérií a více než 20 filmů.

Na začátku 80. let se herečka setkala s dirigentem Johnem Neschlingem a po několika letech randění se vzali a v roce 1982 se jim narodil syn Pedro, který mimochodem šel po stopách své slavné matky a stal se hercem.

foto: google

Na začátku 21. století se herečka pokusila o režii ve dvou dokumentárních filmech, ale tím se její režisérská kariéra skončila.

Herečka přestala hrát ve filmech před 14 lety; když se objevil volný čas - splnila si svůj sen a navštívila Tibet, kde konvertovala na buddhismus, a nyní tráví většinu času meditací a návštěvou chrámů.

foto: google

Herečka má jednoho fan-fanatika, který během své kariéry shromažďoval všechny články a suvenýry s jejími fotografiemi. Aladim Miguel viděl Lucelii poprvé v seriálu „Otrokyně Isaura“, když mu bylo 5 let a od té doby byl herčiným fanouškem. Na konci 80. let se ředitelé jednoho z populárních televizních pořadů dozvěděli o jeho sbírce a pozvali ho do televize. Po tomto programu herečka kontaktovala muže a pozvala ho na večeři.

foto: google

Poté udržovali přátelské vztahy po mnoho let a v roce 2002 uspořádal Aladim výstavu věnovanou 30. výročí kariéry herečky, v současné době je v jeho archivu více než 6000 fotografií Lucelie.

Hlavní foto: google.com