Vztah Davida a Victorie Beckhamových je považován za jedno z nejsilnějších a příkladných manželství. Ano, v jejich rodině existují hádky, nedorozumění a zanedbávání. Navzdory tomu je pár spolu více než 20 let. V průběhu let manželství dala Victoria svému manželovi 4 děti: syny Brooklyna, Romea a Cruze a dceru Harper.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Pár byl několikrát blízko rozvodu, ale byla to Harper, kdo spojil rodinu. A samozřejmě se splnil sen legendárního fotbalisty - po mnoho let David Beckham snil o dceři. Harper se od útlého věku pro Davida stala skutečnou princeznou. Říkají jí tatínkova holčička z nějakého důvodu.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Fanoušci páru však říkají, že Harper zdědila svou krásu po matce. Mimochodem, rodina Beckhamů se připravuje na důležitou událost: nejstarší syn Brooklyn se chystá oženit. Nyní je hvězdný pár v plném proudu, kdy se připravuje na oslavu. Paparazzi zajali zralou Harper při nakupování se svým bratrem a jeho nevěstou. Dívka zdědila vytříbený vkus své matky. Nelze si však nevšimnout, že se dítě v průběhu let stále více podobá svému hvězdnému otci.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Hlavní foto: interesnoznat.com