Silné vztahy s blízkými vám mohou občas dobře posloužit. Stejně jako u našeho hrdiny.

Skrýš

Jako dítě strávil mladý muž spoustu času ve společnosti svých prarodičů. Byli to odvážní lidé, připraveni vzdát se všeho, aby se život zlepšil. Takže, opouštěli jih, šli do Tennessee, kde začali znovu.

Pár měl zajímavý koníček. A každý z nich měl svůj vlastní. Manželka ráda sbírala vzácné mince a manžel - starodávné zbraně. Vnuk věděl o jejich zájmech, ale jako dítě se o něj nijak zvlášť nezajímal. A když vyrostl, mnoho jeho vzpomínek od té doby úplně zmizelo.

Když prarodiče zemřeli a poté můj otec, jejich vnuk dostal dědictví. Všechno s ním bylo v pořádku, měl svůj vlastní dům, oženil se a dobře vydělával. Starý dům v Tennessee pro něj nebyl příliš důležitý, a tak se ho rozhodl prodat. Samozřejmě ale nejprve bylo třeba uklidit majetek.

foto: lemurov.net

Náš hrdina a jeho žena přišli uklízet farmu. Stav domu nebyl nejlepší. Nábytek zestárl, stěny nebyly stabilní. Při úklidu narazili na neobvyklé věci. Například stůl, který nelze přemístit, nebo betonová kapsle ve skříni, která vypadá jako trezor.

foto: lemurov.net

Vzpomněl si na dřívější koníčky svých příbuzných, muž otevřel trezor a našel v něm poklady. Někteří z byly poškozeny od prasklého potrubí.

foto: lemurov.net

Většina mincí je však v dobrém stavu. Když si nový majitel vzpomněl na sbírku svého dědečka, prozkoumal stůl a po odstranění panelu našel vzácné zbraně a až tři sta dolarové bankovky, které mají mezi sběrateli velkou hodnotu.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Pokud by se však rozhodli dům bez přípravy prodat, přišli by opravdu o velké jmění.

Hlavní foto: lemurov.net