Mithun je ve své zemi slavným hercem. Popularitu si získal v 80. letech po premiéře filmu „Disco Dancer“. Získal si srdce milionů diváků, protože to byl velmi charismatický a atraktivní mladý muž. Zástupkyně opačného pohlaví do něj byly zamilované a snili o tom, že si ho vezmou. Herec má za sebou více než 350 rolí a ne každý se může pochlubit takovou filmografií. Stále je nejvyhledávanějším hercem na světě.

Ne každý však ví, že před 23 lety Mithun udělal velmi milý a ušlechtilý čin, o kterém vám dnes povíme.

foto: laykni.com

Ten muž byl velmi bohatý a úspěšný. Kromě peněz na role získal dobrý příjem od své společnosti, s níž obchodoval v 90. letech. Je majitelem hotelového řetězce a fotbalového klubu. Přesto zůstal velmi skromným a sympatickým člověkem.

foto: laykni.com

Mithunův osobní život je také velmi úspěšný. Oženil se s kamarádkou z natáčení - Yogitou, která mu porodila tři děti. A před 23 lety se postarali o další dívku, kterou nazvali Dishani.

foto: laykni.com

Život dítěte od narození nebyl příliš úspěšný. Její skuteční rodiče ji hodili do popelnice. Dívku našli náhodní lidé, kteří ji odvedli do nemocnice. Celá země o této události hovořila a Mithun nezůstal stranou a rozhodl se dítě adoptovat.

foto: laykni.com

Dívka byla okamžitě přijata do rodiny a nikdy jim nebyla cizí. S věkem Dishani zesílila a proměnila se ve skutečnou krásu.

foto: laykni.com

Již v mládí se začala zajímat o kino, vždy byla umělecky nadaná. Po škole nastoupila na univerzitu herectví. Předpovídají jí velkou budoucnost, protože je velmi krásná a talentovaná.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Mithun je na svou dceru velmi hrdý a podporuje ji ve všech snahách.

foto: laykni.com

Hlavní foto: laykni.com