Hugh Jackman hraje na obrazovce roli odhodlaných, neoblomných a charismatických mužů. Jednou z nejslavnějších postav byla role Wolverina z filmu „X-Men“. Obrovský počet fanynek po celém světě vyjádřilo svou lásku Jackmanovi.

Hugh se ale nikdy nepokusil využít svého idolského postavení. Miluje svou rodinu, je šťastně ženatý a zbožňuje své děti. Rodinná idyla Hugha Jackmana trvá již 24 let, je to velmi dlouhá doba pro kreativní a slavnou osobu. Navíc je Hugh o 13 let mladší než jeho manželka. Zjistíme více o tom, jak se to stalo a co se nyní děje v této mimořádné rodině.

Začátek

foto: google

Známost s jeho budoucí manželkou a začátek Hughovy kariéry se téměř shodovaly. Jackman debutoval v australském televizním seriálu „Corelli“. Deborra-Lee, budoucí manželka herce, v něm také hrála vězeňskou psychologku. Jackman hrál vězně, trpělivou Deborry-Lee, nejtěžší případ v její praxi.

Kreativní lidé našli společný jazyk, snadno spolupracovali a sympatie se brzy změnily ve skutečný pocit. I přes věkový rozdíl se mladí lidé o rok později vzali. Deborře bylo v té době 39 let a Hughovi bylo teprve 26. V té době málokdo věřil, že jejich pár přežije alespoň několik let.

Nesobecký

foto: google

V té době byla Deborra studentkou na Victorian College. Když Jackman dostal pozvání z Londýna na natáčení slibného muzikálu, jeho žena opustila školu a bez váhání odešla s Hughem do Londýna.

V budoucnu Deborra ukončí svou kariéru úspěchem i přes desítky úspěšných rolí. Chce všechen svůj čas věnovat svému milovanému manželovi.

Děti

foto: google

foto: google

foto: google

V rozhovorech hovořil Hugh Jackman o plánech mít své vlastní děti a adopcích. Ale život zmařil jeho plány. Navzdory mnoha pokusům se Deborře nikdy nepodařilo porodit dítě. Několik potratů ukončilo sny o vlastních dětech. Potom se Hugh a Deborra stali strážci dvou úžasných adoptovaných dětí - Oscara a Avy. Po překonání obtíží rodina dosáhla skutečného štěstí.

Rozvod?

foto: google

foto: google

foto: google

V jednu chvíli internet explodoval se zprávami o hrozícím rozvodu hvězdného páru. Jackmanovi fanoušci úzkostlivě diskutovali o neočekávané zprávě. Hugh však rychle zareagoval oznámením, že zpráva je mediální lží. Prostě bezohlední novináři se snažili zvýšit svou popularitu pomocí pověstí a falešných informací.

Hughovi Jackmanovi je nyní 52, Deborře bude brzy 65. Pár je stále šťastný. Manželé často tráví čas se svými dětmi a hrají si společně. Dokonce se jednou vydali na skutečné safari.

Hlavní foto: google.com