Kdysi mělo kotě jménem Marcy rodinu. Ale loni v létě byli jeho majitelé vystěhováni a nevzali si s sebou tohoto chlupáče. Lidé ji prostě nechali na ulici samotnou.

Kočce nezbylo než se usadit ve staré roztrhané krabici na nedalekém dvoře. Kocour tam žil několik měsíců. A teprve v prosinci se na chudáka usmálo štěstí!

Rebecca McGinn přišla na narozeninovou oslavu bratrovy neteře. Byla to ona, kdo jí řekl o opuštěné kočce, která se náhodou usadila na jejím dvoře. Dívka se šla ven podívat na zvíře.

foto: mimimetr.me

Jakmile Rebecca uviděla nemocnou a bezdomovskou kočku, věděla, že ji vezme domů. Kočka seděla ve vlhké lepenkové krabici a celá se chvěla. Kromě toho měla zánět očí.

foto: mimimetr.me

První věc, kterou Rebecca udělala, bylo vzetí zvířete k veterináři. Kočka měla mnoho zdravotních problémů: zápal plic, oční choroby, červy, plicní infekci a kožní onemocnění, které způsobilo velké vypadávání srsti.

Dívka pochopila, že cesta k uzdravení bude vyžadovat spoustu času a úsilí, ale na odchod od Marcy ani nepomyslela. Chtěla ji jen vzít na teplé a útulné místo, kde by si kotě mohlo odpočinout a cítit se v bezpečí.

Po návratu domů se Marcy okamžitě schoulila a několik dní spala.

foto: mimimetr.me

Zdálo se, že si ubohá kočka užívala dobrý spánek a teplo. Miluje všechno měkké a nyní vždy hledá pohodlnější místo. Pokud tento chlupáč vidí teplou deku nebo polštář, určitě si na ni lehne.

foto: mimimetr.me

Marcy je velmi přátelská a láskyplná kočka. Okamžitě se připojila ke svému novému majiteli a jejímu příteli. Je dokonce podivné, že laskavé a důvěřivé zvíře bylo majiteli tak krutě zrazeno.

Nová rodina dělá vše pro to, aby byla Marcy konečně šťastná. A dělají to skvěle!

Hlavní foto: minimetr.me