Každý ví, že německý ovčák je nejvěrnější pes, nejodvážnější strážce, připravený obětovat pro dobro majitele.

Sarge je na první pohled takový. Ale protože jeho majitelka Cheryl má ve zvyku dostat zvířata z problémů, pastýř se stal také něžným a citlivým. Sarge se neustále stará o ty, kteří to potřebují.

foto: mimimetr.me

Cheryl žije se svým německým ovčákem v americkém státě Ohio na malé farmě. Zabývá se chovem zvířat. Avšak ne kvůli krmení se jimi. Žena si často vzpomíná, jak si jako malá holčička nosila zraněná zvířata domů.

Cheryl má dnes dva syny. Stejně jako jejich matka milují přírodu a vše živé.

Žena uvedla, že Sarge dorazil do jejich domu před 9 lety. Navíc je to jediný čistokrevný pes, kterého rodina kdy měla. Všichni ostatní jsou hybridi nebo jen kříženci. Mimochodem, Cheryl je považuje za nejlepší ze psů!

foto: mimimetr.me

Většina čtyřnožců opuštěných jejich majiteli končí zde. Nebo jen předáno Cheryl, protože majitelé se již o psy nemohli starat.

„Všichni jsou milí psi a jsou k sobě velmi přátelští,“ říká Cheryl.

Sarge nebyl vždy milý a jemný.

foto: mimimetr.me

Pastevecký pes vyrostl jako vzteklé štěně a rád si kousal prsty na nohou a pronásledoval přátele synů Cheryl po domě, když chlapci hráli hru s názvem Policejní pes.

foto: mimimetr.me

Povaha pastýře se drasticky změnila před 6 lety, když Cheryl přinesla domů zraněného jelena. Potom se Sarge proměnila ve skutečného tělesného strážce a úžasnou chůvu pro nové dítě.

Mimochodem, na farmě jsou kromě jelena a ovčáka i další zvířata.

foto: mimimetr.me

Toto je Big Ru - domácí kohout. Podílí se na ochraně domu a kuřat. Žijí zde také koně a poníci. První se jmenuje Gibby a druhou Korn Pony. Rodina nedávno získala zcela neocenitelné malé černé jehně a Hildinu kozu.

Podívejte se na ně: prostě dokonalá chůva!

foto: mimimetr.me

Oba tráví spolu mnoho času.

Jedí spolu a spí vedle sebe.

Pravé přátelství.

Hlavní foto: minimetr.me