Jen málo párů se dnes může chlubit dlouhým manželským životem. A v hereckém průmyslu je setkání s takovými odbory téměř nemožné, protože, jak víte, manželství mezi herci obvykle končí poměrně rychle.

Sylvester Stallone a Jennifer Flavin však tento osud překonali: s každým dalším rokem se vztah těchto milenců stává silnějším a silnějším.

foto: binokl.cc

Herec se narodil ve vzdáleném 46. roce. Navzdory skutečnosti, že rodiče chlapce nesouviseli s uměním, sám od dětství věděl, čím se stane v budoucnu. V sedmdesátých letech hrál začínající herec svou první roli, poté se vydal filmem „Rocky“, který se proslavil po celé zemi a později po celém světě.

foto: binokl.cc

Jennifer měla od raného věku velmi atraktivní vzhled, který jí dával příležitost vyzkoušet si práci jako modelka. Již v devatenácti letech získala mladá dívka smlouvu s velkou agenturou. Všimněte si, že ve filmovém průmyslu se Flavin také pokusila vybudovat si kariéru, ale v její filmografii zatím existuje jen několik vedlejších rolí.

foto: binokl.cc

Manželé se setkali při natáčení páté epizody filmu "Rocky". Pak se velkolepý model objevil na scéně jako komparz. Jak víte, pár se od té doby nerozešel. Navzdory velkému věkovému rozdílu jsou Sylvester a Jennifer spolu více než dvacet let. V manželství se jim podařilo vychovat tři krásné dcery.

foto: binokl.cc

Máte rádi Sylvestra Stallona?

Hlavní foto: binokl.cc