Ukažte mi, že existují lidé, kteří se nebavili do rytmu lambady? Nikdo doopravdy nevěděl, jak na tuto písničku tančit, ale každý si rád zatrsal.

Pamatujete si hudební video s chlapcem a dívkou?

Zdroj: youtube.com

Ukazuje se, že osud těchto dětí se neočekávaně změnil!

Hlavní postavy videa, jejich jména Chico a Roberta, najednou zjistili, že jsou slavní. Skutečné jméno Chica je Washington Oliveira, narodil se ve městě Porto Seguro a Roberta je dívka z hlavního města, původem z Brazilíe. Zajímavé je, že v době natáčení videa měl Roberta jen 12 let, Chico ještě méně - 10 let. To jim nezabránilo v provedení maxixe tance, který byl považován za jeden z nejvíc sexy v Brazílii a na konci 19. století byl zakázán veřejná vystoupení.

foto: binokl.cc

Po hlasitém úspěchu hudebního videa vytvořili vlastní skupinu s názvem Chico a Roberta. Na konci roku 1990 vydala dvojice své první album Face to face. Tisk je samozřejmě nepodceňoval.

foto: binokl.cc

Písně napsal Laolwa Braz, tvůrce hitu Lambada. Dva singly z tohoto alba se dobře prodávaly a ve Francii se dokonce dostaly na první příčky hitparád.

Jak se ukázalo, nebyl to žádný další krok ke slávě, právě naopak - poslední žhavý zápal. Děti vyrostly a uvědomily si, že hudba nakonec není jejich tématem. A zaměřili se na úplně jiné věci.

Nyní je Chico ... knězem protestantské církve v rodném městě Porto Seguro a Roberta se stala veterinářkou. A tak nyní vypadají. Poznali byste je?

foto: binokl.cc

Ptáte se, jestli byli někdy i milenci? O tom není nic známo, ale určitě se neoženili. Každý si vytvořil svou vlastní rodinu a vychovává děti.

foto: binokl.cc

Hlavní foto: binokl.cc