Maxine a Jake Young z Pensylvánie (USA) se vzali v roce 2016, oba snili o založení velké rodiny. Uplynuly však měsíce a roky a dívce se nepodařilo otěhotnět ... Zoufalí mladí lidé se rozhodli, že si vezmou dítě ze sirotčince, možná i několik.

foto: laykni.com

28. července 2017 přišli domů se třemi dětmi ve věku 2, 4 a 11 měsíců. A po chvíli si adoptovali další novorozenou dívku. Rodina tedy měla čtyři děti.

foto: laykni.com

Když se Maxine starala o děti, úplně zapomněla, že jednou nemůže být matkou. A v tu chvíli žena zjistila, že je těhotná.

foto: laykni.com

"Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohl otěhotnět bez IVF." Pamatuji si, jak jsem psala svému manželovi: „Panebože, jsem těhotná,“ vzpomíná Maxine. Ještě větší překvapení na ně čekalo na ultrazvuk - místo jednoho dítěte viděl lékař čtyři údery srdce.

foto: laykni.com

Malí se narodili 31. července 2020, ve 32. týdnu těhotenství. Chvíli byli na jednotce intenzivní péče a pak šli všichni společně domů.

foto: laykni.com

„Je to šílené, ale jsme velmi vděční,“ říká Maxine. Nyní žena není jen adoptivní matkou a matkou svých dětí, je to skutečná matka-hrdinka osmi dětí.

foto: laykni.com

Hlavní foto: laykni.com