Vánoce a Nový rok po celém světě se stávají příležitostí setkat se s rodinou a přáteli, které jste dlouho neviděli. Rodinná dovolená také spojuje lidi, jejichž životy se před mnoha lety ubíraly různými cestami. Jeden takový příklad ukázal herec Anthony Delon, jehož slavní rodiče se setkali poprvé po dlouhé době.

Anthonyho rodiče jsou Alain Delon a Nathalie Delon (byla to Nathalie Barthelemyová před svatbou s hercem a její skutečné jméno je Francine Canova). Natalie byla jedinou oficiální manželkou legendy francouzské kinematografie a po jejím rozvodu v roce 1968 se Delon rozhodla, že se už nikdy nebude vdávat.

Láska mezi nimi náhle vypukla a kvůli Nathalie opustil herec Romy Schneider, kterou později nazval největší láskou svého života. V roce 1964 se páru narodil syn Anthony, v roce 1967 si zahráli ve filmu Samurai, jednom z nejslavnějších filmů Delona. Ale i tehdy nebylo mezi herci všechno hladké a v roce 1968 se pár rozvedl.

foto: google

foto: google

Alain Delon začal chodit s Mireille Darkovou, se kterou měl nejdelší vztah. Nathalie odešla do USA, kde pracovala a zařídila si osobní život. Nikdy neposkytla osobní rozhovory, ale zdůraznila, že Alain Delon byl a zůstává obrovskou součástí jejího života. V roce 2006 vydala Nathalie Delon knihu vzpomínek nazvanou „Pleure pas, c'est pas grave“.

foto: google

foto: google

Začátkem tohoto roku zveřejnil Anthony Delon na svém Instagramu statický snímek z filmu Samurai v hlavní roli se svými mladými rodiči. Později sdílel se sledujícími novou fotografii svých rodičů, kterou podepsal: „Neměnná láska. O 53 let později. “

Soudě podle značek Delon Jr. označil fotografii, jeho rodiče se na Vánoce setkali v Paříži a bývalá rodina se sešla.

foto: google

foto: google

Nathalie Delon v srpnu oslaví 80 let a Alain Delon oslávil loni v listopadu své 85. narozeniny. Jejich syn Anthony v září dosáhl 56 let.

Hlavní foto: google.com