Sylvester Stallone je otcem tří krásných dcer: 23leté Sophie, 21leté Sistine a 17leté Scarlett, a když netočí akční filmy a trháky, herec tráví čas se svou rodinou.

foto: laykni.com

Stallone je 23 let ženatý s Jennifer Flavin, která byla kdysi modelkou. Díky krásnému vzhledu matky a hezkého otce se dívky staly skutečnými kráskami a již budují kariéru modelky.

foto: laykni.com

V roce 2017, během slavnostního předávání cen Zlatý glóbus, byly poprvé v historii této ceny vybrány tři slečny Zlatý glóbus současně v osobě tří dcer Stallone.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Starší Sophia Stallone se narodila v roce 1996, vystudovala University of Southern California. Dívka se aktivně podílí na modelování a je začínající podnikatelkou v módním průmyslu, navíc Sophia již zazářila na obálce módního časopisu Harper's Bazar.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Dívka zřídka poskytuje rozhovory a říká, že je „nejvážnější ze tří sester“. V budoucnu plánuje dobýt filmový průmysl.

foto: laykni.com

Sistine Stallone, narozená v roce 1998, je druhým dítětem slavného páru. Dívka má smlouvu s přední modelovou agenturou IMG. Její fotografie se objevily v módních časopisech jako Harper's Bazaar, Town & Country a Express.

foto: laykni.com

Dívka přitahuje pozornost slavných fotografů. Její matka byla v 90. letech topmodelkou a je jasné, že její dcera šla v jejích šlépějích.

foto: laykni.com

Nejmladší, Scarlet, se narodila v roce 2002. Dívka byla dlouho ve stínu svých sester, na televizních obrazovkách se objevila teprve nedávno, s největší pravděpodobností má více ráda hereckou profesi.

foto: laykni.com

Scarlet hrála v dokumentárním filmu „The Expendables“ z roku 2010 a poté ve filmu „Reach Me“ (2014). Jako nejmladší v rodině Stalloneových je Scarlet pod dohledem svého otce.

foto: laykni.com

Vzhledem k tomu, že otcem tohoto dívčího tria je hollywoodská hvězda Sylvester Stallone, dívky z dětství si zvykly na paparazzi kolem nich. Všichni se však vždy snažili držet dál od tisku, na rozdíl od jiných mladých hvězd, které se neustále objevují na obálkách „žlutých“ časopisů.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Hlavní foto laykni.com