Hollywoodskému mládenci Matthewovi McConaugheyovi se podařilo získat srdce mnoha žen. Talentovaný a charismatický herec chodil s nejkrásnějšími ženami v Hollywoodu.

Nespěchal však, aby změnil svůj status notoricky známého sukničkáře. Dokud se McConaughey nesetkal s brazilskou modelkou Camillou Alves.

foto: kakao.im

Tváří v tvář jejím kouzlům byl herec bezmocný. Matthew se však oženil s modelkou poté, co mu porodila dvě děti. Jejich nejmladší syn se narodil několik měsíců po zásnubách. A nyní je držitelem Oscara příkladná hlava rodiny a milující manžel. Manželé se snaží chránit své děti před zbytečnou pozorností veřejnosti. Někdy však sdílejí některé jejich fotografie.

foto: kakao.im

Nedávno hercova manželka ukázala svého nejstaršího syna Leviho. Tento obrázek nenechal fanoušky lhostejnými. Všimli si, že Levi je velmi podobný svému otci, kterému chlapec zdědil svěží vlasy, tvar očí a dokonce charisma. „To je jen podoba!“, „Páni, vypadá stejně jako jeho otec“, „Malý Matthew McConaughey“, „Klon jeho otce“ - napsali fanoušci rodiny.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Hlavní foto: kakao.im