Italská luxusní značka Gucci představila svou verzi pánského šatníku, která plně odpovídá všem módním trendům, včetně kulturních, politických a ekonomických. To znamená takový všestranný outfit, který nemohou kritizovat ani ti nejpokrokovější lidé.

Ne, nejde o vtip. To je ta nejprogresivnější věc na světě módního pánského oblečení! Říkají to.

foto: lemurov.net

Když jste celý život snili o tom, že se stanete modelem, a najednou toho litujete

foto: lemurov.net

Myšlenka je stejně jednoduchá a elegantní jako celá filozofie eurozóny. Muži, proč jsou tak zlomyslní a nesprávní? Protože jsou tradičně nuceni nosit oblečení, které zdůrazňuje jejich mužnost, brutalitu a ne schopnost plakat s nebo bez důvodu. Gucci si myslel, že kdybychom je osvobodili od těchto „toxických šatů“, ožili by a všechno by fungovalo! To nejsou moje slova, ale bezplatný překlad toho, co je napsáno na oficiálních stránkách.

Pánské šaty, nezaměňovat s dívčími šaty

foto: lemurov.net

Návrháři zdůraznili, že v dětství mají chlapci na rozdíl od dívek velmi omezený výběr druhů oblečení. A tak je značka nyní zve k návratu do dětství, ale s novými příležitostmi! Můžete vidět nostalgii po postavách jako Peter Pan a Pippi Dlouhá punčocha v Gucci oblečení a je to prakticky roztrhané a špinavé na správných místech, takže zákazníci si nemusí dělat starosti. Vidíte, teď nosit a roztrhávat oblečení není věc muže.

foto: lemurov.net

No, pro ty, kteří stále pochybují, solidní cena - 1900 eur! Pochopit, že všechno je vážné.

Hlavní foto: lemurov.net