Rodina Adamsových se skládá z matky Charlie, otce Cullena a dvou mladých dcer. Všem čtyřem byla diagnostikována genetická nemoc - nanismus. Jsou doprovázeny řadou laterálních genetických abnormalit, které ovlivňují páteř, dýchací systém a oběhový systém.

Specifičnost zdraví však rodičům a jejich dětem nebrání v šťastném a plnohodnotném životě. V rodině se navíc nedávno objevil chlapec. Lékaři se dlouho báli, že dítě zdědí genetickou vadu po svých rodičích, ale podle jejich prognózy chlapec vyroste úplně normálně.

Charlie a Cullen Adamsovi mají své vlastní blogy Instagramu, každý s desítkami tisíc sledujících. Autoři tam hovoří o malých radostech a problémech, s nimiž se oni a jejich rodina každý den potýkají.

Paní Adams je aktivní nejen na internetu, ale také v tělocvičně. Je ve skvělé kondici a věnuje se vzpírání. Charlie miluje sport, a tak cvičila i během posledního těhotenství.

Lidé mají různé postoje k tomuto rozhodnutí rodiny Adamsových a také ke skutečnosti, že rodina měla tři děti. Proto někdy musí filtrovat komentáře na sociálních médiích. Ženu však názor ostatních nezajímá.

foto: lemurov.net

Charlie však moudře poznamenal: „Díváme se na náš život a máme pocit, že ho žijeme naplno. Jsme velmi šťastní. Netrpíme. Ukazování a výsměch může mít milion různých důvodů a naše malá postava je jen jedním z nich. “

Hlavní foto: lemurov.net