Kurt Russell je slavný hollywoodský herec, kterého si diváci pamatovali pro své role v mnoha slavných filmech. Americká hvězda se proslavila a oblíbila u filmů jako „Over the Board“ (1987), „Something“ (1982), „Tango and Cash“ (1989), „The Great Draft in the Chinatown“ (1986). Kurt se svými rolemi odvedl skvělou práci, takže mnoho diváků s jeho účastí čeká na nové filmy.

foto: google.com

Russellova nedávná práce zahrnuje filmy jako „The Hateful Eight“ (2015), „Guardians of the Galaxy 2“ (2017) a „Once Upon a Time in Hollywood“ (2019). Brzy uvidíme film „Christmas Chronicles 2“, ve kterém se před námi objeví v podobě Santa Clause. Je škoda, že celý jeho život dosud nebyl oceněn žádnými cenami, ale ne všechny jsou ztraceny, protože herec nemá v úmyslu přestat hrát.

foto: google.com

Kurtův osobní život byl úspěšný, i když v mládí byl nucen projít rozvodem. Russellovou první manželkou byla herečka Season Hubley, kterou potkal při natáčení filmu „Elvis“ (1979). Následující rok se vzali a poté se v jejich rodině objevil syn, který se jmenoval Boston. Jejich manželství se rozpadlo v roce 1983.

foto: google.com

Zatímco rozvod probíhal, Russell si našel novou přítelkyni. Začal chodit s jinou herečkou jménem Goldie Hawn. Pravděpodobně jste ji viděli v jednom z filmů, protože má na svém kontě mnoho slavných děl. Například: „Over the Board“ (1987), „With Death Made to Face“ (1992), „Tethered Bird“ (1990) atd. Získala Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli v seriálu „The Flower of a Cactus“. (1970). Kromě toho hrála v několika filmech se svým milovaným.

foto: google.com

Před setkáním s Kurtem už byla dvakrát vdaná. Z předchozího manželství má dvě děti: Kate a Oliver Hudson. Kate šla ve stopách své matky a stala se z ní ještě slavnější herečka než její matka. Nyní se Kate nadále objevuje v hollywoodských filmech. Děti nového otce vřele uvítaly a okamžitě navázali dobrý vztah.

foto: google.com

V roce 1986 měli Kurt a Goldie společné dítě jménem Wyatt. Není divu, že poté, co se narodil v takové kreativní rodině, se stal také hercem. Možná jste Wyatta viděli ve filmech jako „22 Jump Street“, „Overlord“. Zahrál si také v televizních seriálech "The Walking Dead", "Black Mirror" atd.

foto: google.com

Přestože Kurt a Goldie žijí spolu 35 let, stále nejsou oficiálními manžely. Mnozí považují svůj pár za příkladný, protože v Hollywoodu je tak dlouhý společný život velmi vzácný. Jak pár připouští, zamilovali se na první pohled, ale trvalo nějakou dobu, než na to přišli.

foto: google.com

Russell nyní nejenže hraje ve filmech, ale také tráví spoustu času se svými vnoučaty. Žije v Kalifornii, kde mají velké sídlo a majetek v Coloradu. V zásadě může létat z jednoho města do druhého samostatně, protože má pilotní průkaz. V roce 2017 byl se svou ženou zařazen na hollywoodský chodník slávy. Mimochodem, mnoho lidí si ho mýlí s Patrickem Swayzem, protože mají velmi podobný vzhled. V tuto chvíli je Kurtovi 69 let.

Hlavní foto: google.com