Hollywoodská hvězda, televizní osobnost - Sherilyn Fenn nikdy nezískala žádné z prestižních amerických filmových cen, ale to jí nezabránilo stát se hollywoodskou ikonou krásy a sexuálním symbolem 90. let. Díky tajemnému vzhledu a nápadnému vzhledu byla vyhledávaná pro různá natáčení - herečka nadále aktivně hraje ve filmech.

foto: google

Kariéra Sherilyn Fenn

Poprvé byla dívka pozvána k nahrávání v roce 1984. Filmy „Out of Control“ a „Silence of the Heart“ se setkaly s dobrým ohlasem u kritiků a byly diváky vřele přijaty. Popularita filmů s její účastí byla způsobena úžasnou krásou mladé dívky.

foto: google

Po premiéře filmu 18+ „Spojení dvou měsíců“, který se ukázal jako velký úspěch, byla herečka pozvána k účasti v seriálu „Twin Peaks“.

foto: google

Charakteristickým znakem herečky v tomto filmu byla scéna, ve které herečka podle plánu režiséra musela uvázat třešňový uzel do úst. Poté byla tato epizoda aktivně diskutována v americké televizi, mnoho hvězd se pokusilo tento trik zopakovat. Ale jen Sheryl to mohla udělat luxusní, elegantní a sexy.

V roce 1990 si zahrála v melodramatu „Wild at Heart“. Film získal Zlatou palmu na filmovém festivalu v Cannes. V roce 1995 byla Sheryl pozvána k natáčení autobiografického filmu o životě Elizabeth Taylor. Filmový režisér viděl herečku jako vnější podobnost se světovou hvězdou. Partnery filmu byli slavní hollywoodští herci - Billy Bob Thornton, Nicholas Cage, Johnny Depp, Ryan Gosling.

foto: google

Každý rok se na obrazovkách objevovaly nové seriály a filmy s její účastí. Producenti přirovnávali její kouzlo k Marilyn Monroe, kulaté, oválné tváři, k Vivien Leigh, Elizabeth Taylor. Porcelánová pokožka na pozadí svěžích tmavých vlasů, úžasná klenba obočí, krtek u levého oka způsobily, že v každém hollywoodském filmovém projektu vypadala jedinečně a žádaně.

foto: google

Rodinný a osobní život

Je jasné, že tak krásná žena nemohla pomoci, ale potěšit muže. První pozoruhodný románek Sheryl byl s americkým hudebníkem Prince.

Johnny Depp uzavřel partnerství s Cheryl na krátkém filmu „Dummies“. Podle slov herečky se stal její první skutečnou láskou. Johnny v té době ještě nebyl slavným hercem. Bouřlivá romantika trvala 3 roky a bylo dokonce plánováno zasnoubení, ale z neznámých důvodů byl tento vztah rozbit.

foto: google

V roce 1994, během natáčení filmu „Tři srdce“, se Fenn setkala s novou láskou - kytaristou Tullouse Holliday. Pár se oženil a a Sherilyn porodila syna Milese Maximiliána Hollidaye, který je dnes úspěšným umělcem a hercem.

V roce 2007 se herečce s Dylanem Stewartem narodil druhý syn - Christian James. Na pozadí probíhajících nahrávek se herečka cítí dobře v roli matky a snaží se být se svou rodinou v každé volné chvíli.

foto: google

Během své herecké kariéry hrála Cheryl ve více než 120 filmech, včetně významných televizních seriálů, televizních produkcí, melodramat, thrillerů a hororů. Ale ona se zapsala do historie jako hvězda televizního seriálu "Twin Peaks", ve kterém předvedla skvělé taneční číslo a trik s třešní.

foto: google

V současné době vypadá starší herečka skvěle, na scéně je stále žádaná, o čemž svědčí bohatá filmografie. Jen v roce 2020 byly uvedeny dva filmy s účastí Cheryl - „Little America“, „Shooting Heroin“.

foto: google

Hlavní foto: google.com