Pes jménem Luna je překvapivě roztomilé stvoření, které muselo nezaslouženě trpět. Její předchozí majitelé ji neměli rádi a vytvořili pro ni hrozné podmínky. Stačí říci, že některé události v její minulosti se podepsaly na současnosti: pes je při chůzi trochu ochablý.

foto: mimimetr.me

Naštěstí byla zachráněna a poté Lunu vzal záchranný úkryt Big Dog Ranch na jižní Floridě ...

Jednou se mladý muž rozhodl vzít psa domů. Chtěl svou milovanou překvapit a začal pro ni hledat vhodného psa. Po procházce několika úkryty se chlapík před zavírací dobou zastavil na záchranném ranči Big Dog. Měl malou naději, že najde vhodného mazlíčka, ale pro každý případ prošel všemi navrhovanými možnostmi.

foto: mimimetr.me

Když míjel jednu klec, všiml si tří psů. Dva z nich hráli velmi aktivně, takže potenciálnímu majiteli nevěnovali pozornost. Ale třetí, černý pes se smutnýma očima, tiše ležel v rohu. Když si zvíře všimlo kolemjdoucího, okamžitě vyskočilo a prosebně na něj pohlédlo. Byla to Luna.

Zpočátku však na muže nezapůsobila, i když četl její příběh. Pokračoval a měl v úmyslu opustit úkryt.

foto: mimimetr.me

Už při východu mladý muž zaslechl zvuk, který bylo slyšet v jedné z místností. Když odešel, něco ho přimělo podívat se na okno přístřešku. Jeho oči se okamžitě setkaly s Luninými! Skočila na klec a dívala se na něj oknem...

Poté už mladý muž nemohl zůstat lhostejný. Uvědomil si, že tento konkrétní pes bude pro něj a jeho rodinu dokonalý, protože je připravena projevovat bezpodmínečnou lásku a oddanost!

foto: mimimetr.me

Brzy bylo zvíře „adoptováno“ a našlo si domov. První měsíce byly obtížné, protože mladí lidé a mazlíček se navzájem přizpůsobovali, ale brzy se všichni stali blízkými přáteli. Dnes Luna ráda obejme své majitele, zejména svého „otce“, kterému ten milý pes toho dne nezůstal lhostejný.

A jsme tak rádi, že se to všechno stalo!

Hlavní foto: mimimetr.me