Billy Walden, 18 let, žije v Lancasteru ve Velké Británii. Tento muž miluje manuální práci, neustále něco opravuje, vrtá a přestavuje, dokonce dokázal sám obnovit starý karavan značky Volkswagen. Nedávno přeměnil starý rezavý člun na nádherný plovoucí domov pro svou rodinu. To vše za 2 měsíce.

foto: laykni.com

Tento chlapec koupil člun za 5 000 liber, které mu dala jeho matka.

foto: laykni.com

Moc se mi líbilo přetvářet tuto loď,“ říká Billy. - Je zábavné mít možnost vytvořit takový dům pro svou rodinu. Vyžadovalo to hodně pečlivé práce, protože mnoho muselo být zcela přestavěno. Loď měla stát asi 12 000 liber, ale protože neprošla všemi testy, mohli jsme ji získat za méně peněz. Poté jsme utratili kolem 2 800 liber za renovaci všeho tak, jak jsme chtěli. Nyní jsou zde pokoje pro každého, vana, prosklené dveře vedoucí na palubu a dokonce i levné autosedačky Audi. “

foto: laykni.com

Je to jako letní dům, pouze plovoucí, kde si v létě můžete odpočinout s celou rodinou.

foto: laykni.com

Takto začalo obrovské množství pečlivé práce, protože téměř všechno muselo být úplně přestavěno. Tento okamžik Billyho vůbec nevyděsil, byl velmi inspirován tím, jak se ze starého člunu postupně stal dům snů.

foto: laykni.com

Nejprve byly odstraněny všechny oddíly a získán volný prostor. Na některých místech byl ke stavbě rámu použit dřevěný trám a kovový profil, a ten ho začal postupně vyplňovat.

foto: laykni.com

Kuchyně a jídelna v chlapcově lodi. Chtěl, aby vše bylo přirozené, a proto byly všechny dokončovací materiály a nábytek vyrobeny ze dřeva.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Kromě toho jsou zde skleněné dveře vedoucí z prostoru k sezení na palubě.

foto: laykni.com

A tohle je pokoj Billyho sestry.

foto: laykni.com

Další ložnice na palubě „Matildy Jane“.

foto: laykni.com

Maminka a sestra se zabývaly uspořádáním ložnic, zdobily je roztomilými závěsy, nápisy a dalšími roztomilými prvky.

foto: laykni.com

A Billy proměnil samotnou palubu ve skutečnou oázu s venkovním posezením. Nyní, když je plovoucí prázdninový dům připraven, rodina na něm často cestuje.

foto: laykni.com

"Na naší nové lodi jsme již plavili několik set kilometrů podél kanálu a pobřeží. Rádi relaxujeme s celou rodinou.“

foto: laykni.com

Hlavní foto: laykni.com