Velmi pěkný pár!

V době, kdy k tomuto příběhu došlo, žila Američanka Catherine Bursterová a její manžel sami. Jejich milovaný pes zemřel před 9 lety a pár byl z toho, co se stalo, tak zdrcen, že se po mnoho let neodvážili mít nového mazlíčka. Osud však pro ně měl jiné plány.

Jednoho dne si Catherine přečetla zprávu z Filadelfské organizace pro kontrolu zvířat na Facebooku, že dvojice pitbulů hledá nový domov.

Publikace jasně ukázaly, že zvířata jsou navzájem velmi spojená. Pes nechtěl byť jen na chvíli opustit svou milovanou.

Členové organizace informovali, že pokud v blízké budoucnosti nebudou žádní lidé ochotni si pár adoptovat, bez ohledu na to, jak moc to nechtějí, budou muset hledat majitele pro každé zvíře zvlášť. Navíc už bylo několik kandidátů na samotného psa.

foto: storyfox.ru

Catherine předala přečtenou zprávu svému manželovi a po projednání této záležitosti se pár po několika dnech konečně vydal do útulku, aby se podíval na pitbully. Pár se okamžitě zamiloval do obou psů.

„Poté, co jsme s nimi strávili nějaký čas, jsme si uvědomili, že už je nemůžeme opustit. Proto jsme rychle splnili všechny formality a ten večer (ne bez slz radosti) jsme psy přivedli k nám domů,“ řekla Catherine.

foto: storyfox.ru

Pitbullům říkali Gus a Nina. Psi si rychle zvykli na svůj nový domov. Byli energičtí a radostní. Bylo vidět jejich vděčnost za to, že nebyli odděleni.

foto: storyfox.ru

LTeď chápu, že Gus by bez Niny rychle utekl. Je podporou a zábavou,“ řekla Catherine. „Kdybychom ho vzali bez ní, vždy by ji hledal. Nina je trochu samostatnější, ale byla by také smutná bez svého přítele.“

foto: storyfox.ru

O čtyři roky později si Bursterovi nedokáží představit svůj život bez Guse a Niny. Catherine často sdílí dobrodružství páru pitbulů na Instagramu (@gusandnina). Psi milují dělat všechno společně: běhání, hraní, dovádění a samozřejmě spánek.

foto: storyfox.ru

Jejich společný život je nyní plný pohodlí, radosti a lásky. Díky Bursterovým, že jim to všechno naplnili!

Hlavní foto: storyfox.ru