To neznamená, že chlap s koulemi je partner, který bude vyhovovat každé ženě. Takový mladý muž se bude vyznačovat odvahou, rozhodností, některé povahové rysy u něj budou obzvlášť výrazné. S takovým člověkem je vlastně těžké vydržet.

I když ne všechny dívky dávají přednost takovým mužům, stále existují. Nejčastěji se rodí ve více znameních zvěrokruhu.

Beran

Zástupci v tomto znamení se vyznačují asertivitou. Beran převezme iniciativu, ukáže, jak je odvážný a rozhodný. S nimi se mladá dáma bude cítit vítaná a milovaná. To však bude trvat tak dlouho, dokud Beran svému partnerovi nezlomí srdce. Dokáže to.

Štír

Tito mladí lidé mají spoustu energie. Budou připraveni se o něj podělit se svou partnerkou a dopřát jí nezapomenutelný zážitek. Štíři budou v posteli provádět ty nejodvážnější experimenty, projevovat svou vášeň a touhu po zcela nových pocitech.

Střelec

Muži narození v tomto znamení mají touhu po životě. Střelci se rádi ponoří do dobrodružství, chtějí vyzkoušet něco nového a originálního. Dobrodružnost je pro ně prvořadá. Jediná špatná věc je, že Střelcům není vlastní stálost: poměrně často střídají partnery, nejsou kvůli tomu plaší.

Blíženci

Mladí lidé z této konstelace vědí, jak udělat dívku šťastnou. Budou hledat něco nového, poskytnou svému partnerovi úžasné zážitky. Dvojčata jsou úžasní milenci, což je jejich "přitažlivost". Nebudou za to nic požadovat. Důležité pro ně je, aby se jejich partner prostě cítil šťastný.

Rak

Tito lidé se nikdy nepřestanou učit. Čtou literaturu a vše, co se naučili, uplatňují v praxi. Rakové používají metody pokusu a omylu, aby zjistili, co se dívce líbí a co ji vzrušuje. Takoví muži jsou velmi emocionální a vášniví. Dokážou být romantické a snadno si získají srdce každé ženy.

Pokud chce dáma najít muže s koulemi, měla by věnovat pozornost zástupcům zmíněných konstelací. Mladou dámu rozhodně nezklamou, dodají jí pocity a emoce, po kterých touží.

Hlavní foto: google.com