Tibetský horoskop klasifikuje roky narození v Mevy. Mají utvářet část našeho osudu a charakteru a naše rozhodnutí a rozhodnutí určují karmu.

Chcete-li se dozvědět více o sobě, najděte rok narození a zkontrolujte svou Meva. Uvidíte, jaké vlastnosti a predispozice pro vás byly určeny.

Obrázek z lolmania.eu

Meva 1

Vaše mysl je neklidná a jste náchylní k negativnímu myšlení. I když se snažíte být otevřenou a přátelskou osobou, můžete svou odhodlaností poškodit ostatní. Víte, jak se přizpůsobit situaci, které čelíte. Romantická duše vás dělá citlivými na bolest a utrpení, proto můžete mít tendenci je utápět alkoholem nebo drogami. V oblasti zdraví můžete mít problémy s ledvinami a močovým a reprodukčním systémem.

Obrázek z lolmania.eu

Meva 2

Jste milý a přátelský člověk. Agrese je pro vás zcela cizí. Jste ambiciózní člověk a máte jedinečný smysl pro detail. Velmi se zajímáte o ostatní, ale nemáte předpoklady být vůdcem. Největších úspěchů dosáhnete po čtyřicítce. V lásce se zcela odevzdáváte jiné osobě, ale obvykle se řídíte hlavně emocemi, nikoli důvodem. Milujete sladkosti, které mohou vést k přibírání na váze. V oblasti zdraví je slabou stránkou páteř a trávicí systém.

Obrázek z lolmania.eu

Meva 3

Jste individualista s pozitivním přístupem k životu. Ceníte si především nezávislosti. Můžete být tvrdohlavý člověk v mezilidských vztazích. Budete nejúspěšnější mezi 34 a 38 lety. Peníze snadno získáte, ale také snadno ztratíte. V oblasti zdraví máte náchylnost k závislostem a měli byste se starat o své nohy.

Obrázek z lolmania.eu

Meva 4

Máte pozitivní přístup k životu, ale někdy vám chybí silná vůle. Kvůli vaší přívětivosti vás ostatní často zneužívají. Proto kolem sebe stavíte zeď, kterou projde opravdu pouze pár vyvolených. Nelíbí se vám mluvit na veřejnosti, ale paradoxně jste skvělí, protože dokážete pobavít ostatní. V oblasti zdraví jste náchylní k problémům s klouby a onemocněními dýchacích cest.

Obrázek z lolmania.eu

Meva 5

Všechno je pro vás černé nebo bílé. Ostatní lidé vás buď milují, nebo vás nedokážou ani vystát. Máte názor na všechno a je vás velmi těžké přesvědčit o opaku. Kvůli vaší silné osobnosti často ve vztahu dominujete. Někteří lidé někdy berou vaši rozhodnost jako nedostatek tolerance. Ve svéře zdraví musíte dávat pozor na nádory a problémy s tlakem.

Obrázek z lolmania.eu

Meva 6

Máte vynikající intuici a vůdčí vlastnosti. Jste skvělí v týmu, můžete také motivovat ostatní k práci. Vaše obrovská ambice vám může ublížit, pokud budete mířit příliš vysoko. Jste člověk spokojený se životem a se sebou a jediná věc, která vás může zastavit, je strach ze selhání. Udržujte své emoce pod kontrolou a pozor na srdeční choroby, bolesti hlavy a nervové poruchy. Sledujte také svou tendenci k perfekcionismu, protože může zastínit skutečný cíl.

Obrázek z lolmania.eu

Meva 7

Jste vynikající řečník a můžete jednoduže získat pozornost ostatních. Chybí vám však dostatek energie a odhodlání dosáhnout vrcholu bez pomoci druhých. Ale dokážete o to požádat a nestydíte se za to. Ve vztahu jste oddaný a laskavý partner, na kterého se můžete naprosto spolehnout.

Obrázek z lolmania.eu

Meva 8

Jste velmi tvrdohlavý člověk a těžko se s vámi dá domluvit. Dokážete však přesvědčit ostatní, aby změnili názor. Jste konzervativní, tichý a klidný člověk, ale zároveň velmi duševně silný. Co se týče zdraví, nemáte si prakticky na co stěžovat, protože vás dobrá kondice doprovází až do stáří.

Obrázek z lolmania.eu

Meva 9

Jste velmi citlivá a jemná osoba. Jednoduše se vzrušíte, pláčete u smutných filmů, těžce snášíte ubližování lide a zvířatům. Dejte si pozor na své emoce, protože mají příliš velkou moc nad vaší myslí. Zkuste poslouchat rozum častěji. Jste idealista, romantik, nedokážete se přetvařovat. V oblasti zdraví dávejte pozor na problémy se srdcem a spánkem.

Obrázek z lolmania.eu

Hlavní obrázek z lolmania.eu