Určitě znáte význam některých čar na vašich rukou, ale už jste někdy přemýšleli, co znamenají vodorovné čáry na zápěstí? Podívejte se na zápěstí a podívejte se, kolik řádků budete počítat, a pak zkontrolujte, co to znamená. Sám jsem napočítal.

Kdysi se věřilo, že pokud je na zápěstí pouze jedna čára, bude člověk žít 28 let. Dva řádky již byly 56 let a tři jsou 84 let. Další řádek vám umožní prodloužit život na 85 let. Funguje to? Porovnejte výsledky se svými matkami nebo babičkami.

První čára

První čára je nejdůležitější, je to „náramek“ života. Její tvar prý hodně prozrazuje naše zdraví a možné problémy s ním spojené. Čím jednodušší a plnější je tato linie, čeká nás zdravější život.

Obrázek z dompelenpomyslow.pl

U žen, když je život náramek rozbitý nebo zkroucený, může to znamenat problémy s pohlavními orgány a těhotenstvím. U mužů to může znamenat problémy s plodností a prostatou.

Druhá linie

To je linie prosperity. Její tvar znamená, jak si v budoucnu budeme moci užívat bohatství a prosperity. Tento řádek by měl být nepřerušovaný a čím délší, tím lepší. Samozřejmě to neznamená život v chudobě, ale prostě mnohem těžší cestu k úspěchu.

Třetí linie

Tzv. linie síly. Pokud je neporušená a dlouhá, znamená to, že jste vlivný a duševně silný člověk. To vám umožní dosáhnout vašich cílů rychleji. Máte předpoklady být politikem nebo jinou důležitou osobou ve veřejném životě.

Čtvrtá linie

Obrázek z dompelenpomyslow.pl

Máte-li čtvrtou linii a zdá se, že se to nestává tak často, symbolizuje dlouhý a energický život. Je vysoká pravděpodobnost, že váš život bude dlouhý a plný štěstí.

A vy, kolik čar jste napočítali?

Hlavní obrázek z dompelenpomyslow.pl