Každá znamení zvěrokruhu má patrona - strážného anděla, který chrání všechny, kteří se narodili pod jeho znamením. Zkontrolujte, který archanděl pečuje o vaše znamení.

Beran

Váš anděl je Marchidiel.

Váš anděl vám pomůže identifikovat lidi, kteří nemají dobré úmysly. Každá forma odpojení od místa, odkud pocházíte, kde odpočíváte, popřemýšlejte o důležitých věcech a vraťte se v plné síle, energii a s novými myšlenkami.

Býk

Asmodel je tvůj anděl.

Anděl vám pomůže objevit skromnost a teplo. Neboj se o své úspěchy. Je to zvláště důležité, když se Vašemu příteli nedaří a potřebuje vaši pomoc. Pamatujte, že nejvíce radosti nám přináší každodenní drobná potěšení a radosti. Pozvěte někoho na rande, vezměte kamarádku na kafe, překvapte nějak své děti. Každý z nich to ocení jedinečným způsobem.

Blíženci

Váš anděl Ambriel.

Anděl pomůže moudrým zvolit a odlišit šanci na úspěch od neúspěšných experimentů. Měli byste být velmi optimističtí. Přinese výsledky v sociálních kontaktech nebo v práci. Teď je ten pravý čas, abyste zkusili něco nového. Kurz italštiny, tělocvična nebo možná háčkovací kurz? Neváhejte a zapište se tam, o čem jste přemýšleli už dávno.

Raci

Murierl byl tvůj anděl.

Váš anděl vám pomůže učinit moudré a moudré rozhodnutí. Je také pravý čas na uvědomění se. Domácí povinnosti jsou důležité, ale nesmíte se nimi nechat zničit. Navštivte kadeřníka, jestli na to máte chuť! Zajděte si na nákupy nebo ke kosmetičce. Každá žena potřebuje chvilku oddechu!

Lvi

Werchiel je tvůj anděl.

Váš anděl Vás bude podporovat v přátelských vztazích. S jeho pomocí budete dávat ostatním velmi užitečné rady. Březen je vhodný čas na flirtování. Pokud jste zapomněli, jak na to, měli byste si to připomenout. Můžete flirtovat s kolegou, nebo také někým, koho tajně milujete! Nezapomeňte, že flirtování - samozřejmě v rozumném smyslu – to je sama o sobě skvělá zábava, které vám dodává sebedůvěru.

Panna

Tvůj anděl je Hamaliel.

Pokud zrovna čelíte těžkému rozhodnutí, anděl vám pomůže s výběrem. Nebojte se riskovat. Máte nad sebou hvězdu štěstí a v blízké budoucnosti vás čeká mnoho úspěchů. Vaše finanční situace bude lepší a lepšíí a vy si tak můžete s rodinou dopřát zasloužené dovolené.

Váhy

Uriel je tvůj anděl.

Anděl Vám v brzké době dodá sebedůvěry a odvahy! Díky tomu se budete cítit důležití a vlivní, a ostatní to také uvidí a také se k vám tak budou chovat! Nyní budete mít mnoho úspěchů v práci, a pokud budete čekat na správnou chvíli, dosáhnete všeho čeho si jen zamanete.

Štír

Tvůj anděl je Bardiel.

Anděl tvrdí, že budete statečnější vůči široké veřejnosti a optimista, který se těší na budoucnost. A oprávněně, protože Vás čeká setkání s mnoha optimistickými, příjemnými lidmi, kteří Vám budou přát jen to nejlepší. Rovněž se ale musíte starat o své zdraví. Navštivte Vašeho lékaře pro preventivní prohlídku, zbytečně to neoddalujte.

Střelec

Tvůj anděl je Adnachiel.

Anděl vám přidá odvahy v blizké budoucnosti. Určitě se nebojte šéfa požádat o přidání. Hvězdy ukazují, že to pro Vás dopadne dobře. Měli byste věnovat více pozornosti své drahé polovičce. Trávit více času na cestách, chodit spolu na výlety nebo chodit do kina. O vztah musíte pečovat celou dobu. Nezapomínejte na to.

Kozoroh

Tvůj anděl je Haniel.

Haniel vám pomůže vyřešit vaši finanční situaci. Nová žádost o zaměstnání nebo více peněz – Váš pokus bude úspěšný. Váš milovaný vám udělá velkou radost a překvapení Vás. To naznačuje, že se ve Vás znova probudí ta vášeň a ucítíte ty pomyslné motýlky.

Vodnář

Gabriel je tvůj anděl.

To, co doposud odkládáte na později, byste měli realaizovat hned. Pomůže Vám v tom Váš anděl, Gabriel. Právě teď je ten pravý čas na rozvoj vašich vášní. Splňte si Vaše přání z Vaších mladých let. Udělá Vás to opravdu šťastnou.

Ryby

Zadkiel je tvůj anděl.

Ačkoli jste nikdy neměli žádné zdravotní problémy, měli byste si teď dávat obzvlášť pozor. Únava a stres na vás mohou mít velký vliv. Najděte si čas a zkuste si odpočinout. Lázně s přáteli nebo víkend na horách nebo u moře se okamžitě se budete cítit lépe. Váš vztah s druhou polovičkou se zlepší. Trávili jste spolu v poslední době málo času? Nyní se to změní a pomůže vám v tom Váš anděl.

Hlavní obrázek z google.com