Spojte ruce dohromady podle obrázku níže. Ruce musí být rovné, přesně ve stejné výšce. Pak se podívejte, zda se středové čáry vzájemně spojují. Mohou se samozřejmě lišit.

Obrázek z lolmania.eu

Podle některých přesvědčení to nějak ovlivňuje naše životy. Pokud jste zvědaví jak, přečtěte si dále.

1. Řádky jsou stejné

Obrázek z lolmania.eu

Pokud se obě čáry na vašich rukou spojí, znamená to, že jste velmi vyrovnaný člověk. Věříte v dobro a lásku a v životě se snažíte dodržovat tyto dva principy. Zároveň přistupujete ke všem problémům s chladnou hlavou. Vždy se snažíte najít rozumné řešení, které nikomu neublíží.

Jste velmi vytrvalá a důsledná osoba, o čemž svědčí kontinuita této linie. Proto se při rozhodování budete držet svých rozhodnutí. Někdy se poddáte vlivu jiných lidí a někdy jím trpíte. Využijte své výhody k minimalizaci negativních efektů. Pracujte také na asertivitě. Často se dostanete do nesnází jen proto, že se snažíte pomoci všem.

2. Pravá čára je vyšší zleva

Obrázek z lolmania.eu

Toto uspořádání čar charakterizuje racionální a vytrvalé lidi. Když máte stanoven cíl, nevzdáváte se bez ohledu na to, jak dlouho vám to trvá. Trvale se o to snažíte, i když úspěchy nejsou velkolepé a mnoho lidí by se toho vzdalo už dávno. Zároveň jste ambiciózní člověk, ale zdravým způsobem. Váš racionální přístup znamená, že kromě úspěchu vidíte i jiné cíle, kterými jsou život, rodina a láska.

Můžete se postarat o rodinný chod. Věříte ve své blízké a dejte jim lásku vyšší než ambice, které jsou ve vás ukryty. Současně skutečnost, že máte po boku rodinu, vám dává motivaci a umožňuje vám rozvíjet svou kariéru. Výsledky přijdou, takže buďte trpěliví.

3. Levá čára je vyšší než pravá

Obrázek z lolmania.eu

Pokud se po spojení rukou ukáže, že levá čára je vyšší než ta pravá, jste válečníkem a dobyvatelem. Vy charakterizujete vůdčí schopnosti. Cítíte potřebu uspět, nastavit laťku výš a výš. Váš osobní život bohužel trpí, protože váše práce a zápal negativně ovlivňuje váš vztah.

Jste sociální osoba, lidé vás rádi poslouchají, inspirujete je. Nezapomeňte však, že na vás mohou žárlit. Musíte rozvíjet svou empatickou zónu. Zkuste hledat hodnoty v jiných věcech, než je pracovní a osobní rozvoj.

Hlavní obrázek z lolmania.eu